İPZ Adana’da yeni nesil işler konuşulacak

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 11. Anadolu turunun yedinci ayağı Adana’da gerçekleşecek. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu 2017’nın bu yılki konusu “Yeni Nesil Ürünler ve İşler…” Bu yıl da her ilin ihtiyaçlarına yönelik içerikler sunarak farklılaşan Zirve’ye katılanlar İPZ Anadolu Katılım Sertifikası’nı almaya hak kazanıyor.

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, 12 Ekim’de Adana’da gerçekleşecek. 11 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” olarak belirlendi. Bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan “İPZ Anadolu 2017” kapsamında bu yıl Konya, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Ankara ve Antalya’ya gidildi. İPZ Anadolu yılsonuna kadar Adana’nın ardından Eskişehir, Manisa ve Bursa ziyaret edilecek diğer iller arasında yer alıyor.

Yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasarlayarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşların buluşma platformu olan İPZ Anadolu, bu yılki temasıyla teknolojinin dayattığı değişim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışmaya açılacağı İPZ Anadolu’nun Adana destekçileri arasında Garenta, Yapı Kredi Bankası, Arçelik, Opet ve Aygaz yer alıyor. Konferans dizisinde birlikte iş yapma kültürü konuşulacak ve katılımcılara İPZ Anadolu Katılım Sertifikası verilecek.

Günseli Özen: “Artık ülkeler değil şehirler rekabet ediyor”
İPZ Anadolu’da il özelindeki ihtiyaçların konferans öncesinde birebir o ilin kanaat önderleriyle yüz yüze yapılan çalışmalarda belirlendiğini ve içeriğe dönüştürüldüğünü ifade eden Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, “Koşullar ne olursa olsun Anadolu hep bizim önceliğimiz oldu ve olmaya da devam edecek. Anadolu’daki ekonomi dünyasının güçlenmesi adına çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdüreceğiz ” dedi.

İlham veren sunumlar İPZ Adana sahnesinde
Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirvede ilk konuşmacı Future Bright Group Yönetici Ortağı Akan Abdula olacak. Abdula, İçgörünün Önemi adlı sunumunu katılımcılara aktaracak. GarentaPRO Satış Müdürü Orçun Hafızoğlu ise “Yeni Tüketici Davranışlarına Göre Yeni İş Modelleri”ni paylaşacak. Yapı Kredi Kobi Merkezi Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar “Yeni Nesil İşlerde Kolay Finansman Araçları” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi “Markalaşmanın Gücü” adlı etkili sunumunun ardından Opet Filo Satış ve Teknoloji Direktörü Hakan Koca’nın “İş Birliğindeyiz” içerikli konuşmasıyla Adanalı girişimcilerin karşısına çıkacak.  Renkli çekilişlerle katılımcıların da ödüllendirileceği zirvenin son sunumuysa Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat’ın gerçekleştireceği “Başarıya Giden Yoldaki Adımlar” olacak.

İLGİLİ HABERLER