İnteraktif online aile dergisi: Bebek Muhabbeti

 

Türkiye’nin ilk interaktif online aile dergisi Bebek Muhabbeti, 2zler Medya ile yayın hayatına başladı.

Bebek Muhabbeti, e-dergi formatının tamamen dışında etkileşimli içeriğiyle ailelerin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

Aylık olarak okuyucularıyla buluşacak olan “Bebek Muhabbeti” interaktif yayıncılık anlayışı ile eğlenceli bir konsepte sahip.  E-dergi ve PDF formatından farklı olan “Bebek Muhabbeti” okuyucular ile birebir iletişime geçiyor. Bebek Muhabbeti, bilgiye ihtiyacı olan ve internet sahibi her yere ücretsiz olarak ulaşabilecek ve içeriğinde yer alan tüm haberler, tek bir paylaş butonu ile tüm sosyal medya hesaplarında paylaşılabilecek.

Ailelere zengin içerikler sunan Bebek Muhabbeti Dergisi’ni indirmeye gerek kalmadan, internet adresi üzerinden, tüm web tarayıcılardan, IOS, Android, tablet, masa üstü, cep telefonlarından okumak mümkün.

Derginin sayfalarında gezinirken, istediğiniz fotoğrafa basıp büyütebilir, yazarların isimlerine tıklayarak tek bir dokunuşla mail atabilirsiniz.

Bebek Muhabbeti’nin içerisinde yer alan yönlendirmeler ile sayfalar arasında gezinirken hem keyifli zaman geçirebilir hem de çocuklarınız için faydalı bilgiler edinebilirsiniz.  

Bebek Muhabbeti Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini, uzun yıllardır anne bebek yayın sektöründe yer alan Şeyma Taşkıran üstleniyor. Derginin içeriğinde, anne-bebek-çocuk konularının dışında, uzman kişilerle hazırlanan sağlık konuları ve aile ilişkileri ele alınıyor. Kozmetikten bakıma, teknolojiden kitap önerilerine ve yemek tariflerinden röportajlara kadar zengin içeriğe sahip Bebek Muhabbeti ailelerinin vazgeçilmezi olacak.  Bebek Muhabbeti Dergisi ilk sayısında Koruncuk Vakfı, Darüşşafaka, TOÇEV ve Tohum Otizm Vakfı’nın ilanlarına ücretsiz olarak yer vererek sosyal sorumluluk adına ilk desteğini verdi.

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Şeyma Taşkıran, teknolojinin ve telefonların hayatımıza bu denli girmesiyle birlikte her şeyin şekil değiştirdiğini ifade ederken, “Yolumuzu kaybetsek yanımızdakilere sormak yerine telefon uygulamasına sorar olduk. Artık neredeyse tüm sektörler teknolojiyle yarışır hale geldi. Uzun yıllar içerisinde bulunduğum basılı medyada okuyucular tarafından aldığımız yorumlardan yola çıkarak bu dergiyi hayata geçirdik. Bebek Muhabbeti interaktif yayıncılık anlayışı ile birlikte okuyucuyla iletişime geçecek ve okuyucunun isteklerini karşılayacak” dedi.

İLGİLİ HABERLER