İDA’dan etik temalı konferans

11 Eylül’de İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde gerçekleşecek konferansta siyasette, medyada ve iletişimde etik tartışılacak. 

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu (ICCO) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü iş birliğiyle; siyasette, medyada, kurumlarda ve marka iletişiminde etik üzerine tartışma ortamı sunan bir konferans düzenliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde 11 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek konferans, herkese açık ve ücretsiz olacak.

Moderatörlüğünü gazeteci Ahu Özyurt’un üstleneceği konferansa yurt dışından ICCO CEO’su Francis Ingham ve Finlandiya Etik Konseyi Temsilcisi Sari Liia Tonttil de konuşmacı olarak katılacak. Konferansta ayrıca İDA Yönetim Kurulu Başkanı Esra Şengülen Ünsür, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Siyasal İletişim Uzmanı Dr. Gülfem Saydan Sanver ve İstanbul Barosu Başkan Yardımcısı Nazan Moroğlu da birer konuşma yapacak.

Programla ilgili detaylı bilgiye ida.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER