Huawei Türkiye’den Randstad’a transfer

Türkiye istihdam pazarına 2006 yılında giren insan kaynakları danışmanlık şirketi Randstad’ın Türkiye Genel Müdürlük görevine Burak Erin getirildi. 5 kıtada toplam 39 ülkede, 4.600 farklı iş kolunda günlük 500 bini aşkın kişiye yeni iş olanağı sağlayan Randstad, Türkiye’de büyümesini Burak Erin ve ekibi ile sürdürecek.
 
Randstad’ın Türkiye’deki Genel Müdürü Burak Erin oldu. Erin, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. Profesyonel iş hayatına telekomünikasyon sektöründe başlayan Erin; sırasıyla Siemens, Telsim, D-Market ve Vodafone Türkiye’de satış alanlarında çalıştı.
 
Telekomünikasyon, bilişim, enerji sektöründe kariyeri süresince birçok önemli projede yer alan Burak Erin, 2012 yılında Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürlüğü’ne getirildi. 2014 başına kadar bu görevini sürdüren Erin, en son Huawei Türkiye’de çalıştı. Erin, Temmuz 2014’ten itibaren Randstad Türkiye Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

İLGİLİ HABERLER