Hillside, Chief Instagram Officer’larını arıyor

Kalitesini ve cazibesini sürekli artırarak misafirlerini her yıl şaşırtmayı başaran, geçtiğimiz yıl Instagram üzerinden verdiği iş ilanıyla dünyada bir ilke imza atan Hillside Beach Club, bu yıl da Chief Instagram Officer’larını arıyor. Hillside’ın dünya çapında büyük ses getiren, geçtiğimiz yıl, İngiltere’nin en çok okunan yayınlarından Daily Mail, Amerika’da ABC News ve The Daily Dot’a haber olan bu iş ilanı ayrıca, yaratıcı içeriğiyle, Business 2 Community tarafından 2014 yılının en iyi Instagram projeleri arasında gösterildi. (http://www.business2community.com/instagram/14- best-instagram-campaigns-2014-01092155) Bu önemli listede Hillside’ın yanı sıra, Marc Jacobs, Applebee’s, Starbucks gibi birçok büyük marka da projeleriyle yer aldı.

Hillside Beach Club’da Chief Instagram Officer olmak isteyenler, bu yıl 11 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında, 6 Chief Instagram Officer’dan biri olmak için Hillside’ın Instagram’daki iş ilanına başvuruda bulunacaklar. Hillside Beach Club’da Chief Instagram Officer olacak 6 isim, Hillside Beach Club’ın Instagram hesabını, otelde oldukları 1 hafta boyunca yönetecekler. Üstelik bu yıl Türkiye’den de Instagram kullanıcıları bu eğlenceli ve keyifli pozisyon için başvuru yapabilecek. Hillside Beach Club’ın, bu yıl tüm dünyaya açık olan iş ilanının geçtiğimiz yıldan daha da büyük ilgi göreceği, Türkiye’den yüksek sayıda katılımın olacağı öngörülüyor.

11 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında başvuru yapılabiliyor

“#JobAtHeavenOnEarth” yani, “yeryüzündeki cennette iş” söylemiyle başlatılan proje kapsamında, Instagram kullanıcıları Hillside Beach Club’da “Chief Instagram Officer” olarak 1 hafta geçirmek ve otelde oldukları süre boyunca Hillside Beach Club’ın Instagram hesabını yönetmek için, Instagram’daki iş ilanına başvuruda bulunabiliyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli işe başvuruda bulunmak isteyenler, bu yıl 11 Mayıs-7 Haziran 2015 tarihleri arasında Instagram’da “#JobAtHeavenOnEarth @HillsideBeachClub” etiketleriyle fotoğraflar paylaşacaklar. Bu fotoğraflar arasından en iyiler seçilecek ve daha sonra 10 kriterlik özel bir değerlendirmeden geçirilerek 6 Chief Instagram Officer belirlenecek. Bu isimler belirlenirken, “#JobAtHeavenOnEarth @HillsideBeachClub” etiketleriyle fotoğraflar paylaşan kişilerin Instagram profilleri de bir CV gibi değerlendirilecek.

Hillside Beach Club’ın, iş tanımı, başvuru şekli, koşullar ve tesis bilgileri gibi projeye ait tüm detaylara yer vermek için Instagram’da oluşturduğu @JobAtHeavenOnEarth hesabı sayesinde kullanıcılar, başka bir bağlantıya tıklamaya veya başka bir platforma gitmeye gerek kalmadan tüm bilgilere tek adresten erişebilecekler.

Geçtiğimiz yıl 25 binden fazla başvuru alınmıştı

Bu yaratıcı iş ilanıyla geçtiğimiz yıl Hillside Beach Club’ın Instagram hesabı yaklaşık yüzde 300 büyümüş ve “#JobAtHeavenOnEarth @HillsideBeachClub” etiketleriyle yapılan başvuru sayısı ise 25 bini geçmişti. Bu yenilikçi proje, hızla yayılarak 15 milyondan fazla Instagram kullanıcısına ulaşmıştı. Hillside Beach Club geçtiğimiz yıl ayrıca, İngiltere, Hollanda, Almanya, Belçika, Rusya’ya yönelik olarak LinkedIn üzerinden de bir iş ilanı vermişti. Dikkat çeken ve yaratıcı bir metne sahip bu ilan, bu platformda da hızla yayılmış ve büyük bir etki yaratmıştı. Bu yıl ise ilan, Türkiye’nin de dahil olduğu 12 ülkeyi kapsayan (Almanya, Rusya, Belçika, Hollanda, İngiltere, ABD, Avustralya, İtalya, Türkiye, Fransa, İspanya, İrlanda) 25 şehre özel olarak verildi. Dolayısıyla katılımcı sayısının ve ilginin daha da yüksek olması hedeflendi.

Hillside Beach Club’ın tüm olanaklarından yararlanabilecekler

Geçtiğimiz yıl büyük yankı uyandıran bu projenin 2015’te, daha da çok ses getireceği öngörülüyor. Katılımcıların arasından seçilecek 6 şanslı ismin her biri “Chief Instagram Officer” olarak Hillside Beach Club’da yedi harika gün geçirecek, plajda kokteyliyle keyif yapacak, muhteşem manzaralı özel bir koyda, masmavi denizin tadını çıkaracak ve daha birçok anla unutulmayacak bir deneyim yaşayacak. “Chief Instagram Officer”lar, heyecan verici su sporları deneyimlerinden ünü dünyaya yayılan lezzetlere, huzurun ve dinginliğin adresi iki ayrı spa’dan eğlenceli aktivitelere kadar Hillside Beach Club’ın sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilecekler.

Bu eğlenceli ve keyifli pozisyona seçilecek isimler, belirlenen tarihlerde Hillside Beach Club’da olacak ve o tarihlerde otelin Instagram hesabını yönetecekler. Ayrıca, bulundukları dönem boyunca, Hillside Beach Club misafirlerine Instagram hakkında workshop’lar verecekler. Bu workshop’larda katılımcılarla, filtrelerin nasıl kullanılması gerektiğinden çekim tekniklerine kadar Instagram dünyası hakkında önemli ipuçları paylaşacaklar.

İLGİLİ HABERLER