Haftanın öne çıkan marka-ajans iş birlikleri

Salt İletişim Grup’a yeni marka

 

Yapı sektörünün öncü oyuncularından Bien’e, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi, konu ve etkinlik yönetimi ile içerik üretimi alanlarında Salt İletişim Grup hizmet verecek.

Trend Micro, PİAR İletişim’i seçti

1988 yılında faaliyetlerine başlayan ve siber güvenlik alanında dünyanın lider şirketlerinden biri haline gelen Trend Micro’nun Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini artık PİAR iletişim yürütecek.

Migros, Espor İletişimine The Company ile Devam Ediyor!

Migros, espor ajansı The Company önderliğinde oyun severlerle buluşuyor. 2020 yılında turnuva platformu ile ilgi çeken Migros, 2021 yılında da espor iletişimini arttırarak devam ettiriyor.

Cigna X Serdesin

2015 yılından itibaren konvansiyonel ve dijital reklam alanında faaliyet gösteren ve müşteri portföyünde ALG Psikoteknik, Asperox, Beyaz Kağıt, Cafe Crown, Cinemaximum, ebebek, LastikPark, Migros, Money Club, Tadım, Tatko, Tavuk Dünyası, Peros, Ray Sigorta ve n11.com, Coca-Cola & PizzaPizza, Millenicom, Pınar gibi markaları bulunduran Serdesin, müşteri portföyüne Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş.’yi ekledi.

Schunk Türkiye’nin İletişim Ajansı İnomist İletişim Oldu

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren İnomist İletişim; robotlu otomasyon ekipmanları, CNC tezgah iş parçası bağlama sistemleri ve takım tutucuları pazarında dünya lideri olan Schunk’un iletişim danışmanlığını üstlendi.

Pınar Su ve İçecek’e yeni dijital reklam ajansı

Pınar Su, Pınar Denge, Pınar Frii , Pinar limonata ve Pınar Fonksiyonel İçecekler’in dijital iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu. Pınar Su ve İçecek’in yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını Glamly Digital yürütecek. Buna ek olarak markanın mobil sipariş uygulamasının iletişim çalışmaları da yine Glamly Digital’e emanet. Glamly Digital, yeni dönemde Pınar Su ve İçecek’e sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi, yaratıcı dijital projeler, dijital pazarlama danışmanlığı, influencer projeleri, dijital PR ve kampanya kurguları özelinde hizmet verecek.

Elle dijital performans pazarlama ajansını seçti

Yeni dönem için porföyüne Elle’yi ekleyen Digitalhouse, markanın dijital performans pazarlama çalışmalarını yürütecek.

İLGİLİ HABERLER