Gözalan Group’a yeni genel müdür

Gözalan Group’ta 8 yıldır farklı yönetim  pozisyonlarında görev alan ve son olarak Ocak 2015’ten itibaren Gözalan Group Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Arda Tayanç, 1 Haziran 2018 itibarıyla Gözalan Group Genel Müdürü olarak atandı.

Global perakende markalarının Türkiye temsilcisi olan Gözalan Group bünyesinde, 2010 yılında “Columbia Satış Direktörü” olarak başladığı görevinden sonra, sırasıyla Tüm Markalar Satış ve Pazarlama Direktörü ve son olarak da Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Arda Tayanç, Genel Müdürlük pozisyonuna terfi etti.

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini Yeditepe Üniversitesi İşletme dalında tamamlayan Arda Tayanç iş hayatına başladığı Mavi Jeans’in ardından Nike Inc.’de farklı görevlerde çalıştı.

8 senedir Gözalan Group bünyesinde görev alan Tayanç, grubun farklı sektörlere yayılan faaliyetleriyle birlikte Columbia Sportswear, Camicissima, Mountain Hardwear, Mustang Jeans ve Sorel gibi perakende markaları ve faaliyetlerinin yönetiminden de sorumlu olacak.

İLGİLİ HABERLER