Fenerbahçe “Fener Ol” kampanyasını başlattı

Bir süredir maddi sıkıntılar yaşayan ve gelecek sezon Avrupa kupalarına katılmama riski ile karşı karşıya olan Fenerbahçe’nin maddi kaynak yaratmak için hazırladığı “Fener Ol” projesi resmen başladı.  Fenerbahçe Başkan Ali Koç’un “Kurtuluş Savaşı” olarak tanımladığı kampanya dün akşam saat 19.07’de FBTV’de start aldı.

UEFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşması sonrasında ciddi sıkıntılar yaşayan ve gelecek sezon Avrupa kupalarına katılmama riski ile karşı karşıya olan Fenerbahçe’nin maddi kaynak yaratmak için hazırladığı “Fener Ol” projesi başladı. FBTV’de kulübün kuruluş yılına ithafen saat 19.07’de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un konuşmasıyla başlayan kampanyanın hedefinde “1 yılda 1 milyar lira” toplamak var.

FBTV ve sosyal medyada yayımlanan ve 4129Grey imzalı kampanyada 4 Nisan 2015’te yapılan silahlı saldırıya vurgu yapılarak, “Teslim olmak sana göre değil, hatırla. Fenerbahçe tarihinin en karanlık günlerinden birinde, aydınlık geleceğimize giden hareketi başlatıyoruz.” ifadelerine yer verildi. Ayrıca kampanyada “Sen varsan Fenerbahçe yenilmez, unutma! Desteğinle yarınlarımıza umut, geleceğimize #FENEROL” mesajı verildi.

Kampanyanın Künyesi:
Reklamveren: Fenerbahçe Spor Kulübü
Reklam Ajansı: 4129 Grey

Projeyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

İLGİLİ HABERLER