Evde çalışırken Seth Godin’e soru sormak ister misiniz? Hem de bedava!

İzleyenler bilir, üstat Seth Godin, epeydir Akimbo üzerinden podcasting yapıyor. Podcasting’in ötesine geçip Akimbo Virtual Coworking’i sunmaya hazırlanan Godin der ki, “Akimbo Virtual Coworking COVİD-19’un alışılmış tüm rutinleri değiştirdiği şu günlerde evlerinde çalışan ama yalnız çalışmayı sevmeyenlere bir çözüm sunuyorum.”

Çok eski değil geçtiğimiz hafta (erken kalkan yol alır) üstat Godin ve ekibi tarafından geliştirilen program 24 saat boyunca dilediğiniz zamanlarda meslektaşlarınızla iletişimde olmanızı sağlıyor.

Sunulan içerik hizmetleri; sanal liderlik, direnç, esneklik, üretken ve verimli olma, bilinmezlikte yol almak gibi konu başlıkları. Bir sohbet platformu da olan Akimbo’da, Zoom tarafından sağlanan video chat sekmeleri, Seth Godin ve Akimbo koçlarıyla soru – cevap seansları ve günlük önerilen içerik kaynakları da mevcut. Akimbo Virtual Coworking tüm bunların yanı sıra önümüzdeki bir ay boyunca hiçbir bedel de talep etmiyor.

Platformun resmi açılışı 19 Mart 2020’de gerçekleşecek. Başvuru sistemiyle katılımcılarını seçen programın çıkış noktası sadece salgın değil, üstadın atölyeleri sırasında 20 bin öğrencisinden topladığı içgörüler de etkin olmuş. Godin bir de girişimini destekleyen görüşünü bildiriyor ve “Günümüz profesyonelleri değişime aç ve açıklar” diyor.

Siz de evinizdeyken yalnız çalışmayı tercih etmeyenlerdenseniz ve günün her saati yaratıcı içeriğe ulaşıp hatta katkıda da bulunmak istiyorsanız buyurun Akimbo’ya. Ve işin en cazip yanlarından olan Seth Godin’e sorular sormak şu belirsiz günlerde sizi heyecanlandırıyorsa bu linkten Akimbo Virtual Coworking hakkında daha çok bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bol dinlemeler!…

İLGİLİ HABERLER