Emekliliğin önemine dikkat çekmek için insanları 30 yıl yaşlandırdılar

Bireysel emeklilik şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde farkındalığı artıracak ilginç bir projeye imza attı. Zaman Makinası adı verilen projeyle insanları 30 yıl sonrasına götüren Vakıf Emeklilik, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hatırlatırken BES yaptırmanın önemine dikkat çekiyor.

Gelecekten mesaj veren Zaman Makinası, BES yaptıran kişilerin gelecekte de rahat ve keyifli bir zaman geçirmesinin mümkün olduğunu vurguluyor. Zaman Makinası ilk yolculuğa 14 Ağustos’ta İzmit’ten başladı. Anadolu’yu gezen Zaman Makinası’nın İzmit’ten sonraki durağı Sakarya, Zonguldak, Samsun, Ankara, Kayseri, Adana, Gaziantep, Antalya ve İzmir oldu. Son durağı ise İstanbul olacak.

“BES ile 30 yıl sonra da rahat yaşıyorum”

Zaman Makinesi ile yolculuğa çıkan kişilerin, öncelikle 30 yıl sonraki halleri gözlerinin önüne geliyor. “Geleceğe Hoş geldin” mesajı ile çıkılan yolculukta; kişilerin emeklilik günlerinde de şu andaki hayat standartlarında bir yaşam sürmelerinin BES ile mümkün olabileceği mesajı veriliyor. Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı faydalarının kişilere bir kere daha anlatılacağı bu yolculukta zamanın çabuk geçtiği bu nedenle bir an önce birikim yapmanın önemine işaret ediliyor.

 

İLGİLİ HABERLER