Elite World Oteller Zinciri’nde 2 Genel Müdür ataması

 

Elite World Van Otel’de 2013 yılından itibaren Genel Müdürlük görevini sürdüren Gürkan Akbay, zincirin Taksim’de yer alan oteli Elite World İstanbul Otel’e, Genel Müdür olarak atandı. Elite World Van Otel’in yeni Genel Müdürü Ebru Sargındağ oldu.

Gürkan Akbay hakkında:

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan, turizm sektöründe 31 yıldır görev alan Gürkan Akbay, Kervansaray Otel, Dedeman Büyük Anadolu Otel ve İlci Otel gibi Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki otellerde Genel Müdür olarak çalıştı. Mart ayı itibariyle Elite World İstanbul Otel’e Genel Müdür olarak atanan Gürkan Akbay, Alba Hotel zincirinin Genel Müdür Yardımcısı görevininin ardından 2013 yılı itibatiyle Elite World Van Otel’in Genel Müdürlüğünü üstlenmişti.

Ebru Sargındağ hakkında:

Mersin Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nden mezun olan Sargındağ, 1996 yılında BW Sümengen Hotel Genel Müdürü olarak görev aldı. Ardından Dalaman Clup Thermemaris SPA&RESORT’ün açılış Genel Müdürü olan Ebru Sargındağ sırasıyla, Kombassan Holding Bera Hotel ve İstanbul Zürich Hotel İşletme Müdürü, Diyarbakır Green Park Hotel Genel Müdürü, Azerbaycan Duzdağı Hotel açılış Genel Müdürü, Royal Sebaste Hotel açılış Genel Müdürü ve Wonasis Resort&Aqua Hotel açılış Genel Müdürü görevlerinde bulundu.

 

İLGİLİ HABERLER