Duygu Beşbıçak, Cosmoprof Awards’daki ilk Türk jüri üyesi oldu

MG International Fragrance Company Kurumsal İletişim Başkanı Duygu Beşbıçak, Cosmoprof Awards’da finalistleri seçmek üzere görev alan ilk Türk jüri üyesi oldu.

 MG International Fragrance Company Kurumsal İletişim Başkanı Duygu Beşbıçak güzellik endüstrisinin en önemli organizasyonlarından biri olan Cosmoprof Awards’da yer alan ilk Türk jüri üyesi oldu. Cosmoprof Awards tüketicilerin güzellik standartlarını değiştiren ürünleri, markaları, yenilikleri, yeni formülleri ve tasarımları ödüllendirerek güzellik algısını yeniden şekillendirme hedefiyle gerçekleştiriliyor. 18 ülkeden 30’dan fazla jüri üyesinin yer aldığı Cosmoprof Awards’da finalistler 2 Mart’ta açıklanacak. Kazananlar ise ödüllerine 13 Mart’ta yapılacak ödül töreniyle kavuşacak.

Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında lisans derecesine sahip olan MG International Fragrance Company Kurumsal İletişim Başkanı Duygu Beşbıçak, Pazarlama Yönetimi, Kurumsal İletişim, İş Geliştirme ve Pazarlama Stratejisi alanlarında da deneyim sahibi.

İLGİLİ HABERLER