Dünyanın ilk para ödüllü yaratıcılık yarışması Lürzer’s Grand Slam başlıyor

Ünlü yaratıcılık dergisi Lürzer’s, “Dünyanın en yaratıcı işini yapmanın ödülü basit bir el sıkışma olmamalı” diyenler için yeni bir yarışma düzenliyor. Yaratıcı çalışmaları para ile ödüllendiren ilk global yarışma olan Lürzer’s Grand Slam’in son katılım tarihi 31 Ocak…

Dünyanın her yerindeki reklamcılık profesyonelleri için günlük yaratıcı kaynak olan Lürzer’s Archive yeni bir yarışmayı duyurdu: Lürzer’s Grand Slam. Avusturyalı ünlü reklamcılık mecrasının ilk global ödülünün jüri başkanı, Abbott Mead Vickers BBDO’nun Kreatif Partneri Rosie Arnold olacak.

“Salata kaselerinden sıkılmadınız mı?”

lURZERS-BLOG-1440x564_c

Son yıllarda global yaratıcılık ödüllerinde tartışmaların odağı olan “Paralar ne için harcanıyor?” sorusuna Lürzer’s’den kreatif bir yanıt geldi. Para ödüllü ilk yaratıcılık yarışmasında tüm giriş ücretlerinin yüzde 60’ı doğrudan kazananlara gidecek. Ayrıca yapılan açıklamada herhangi bir gala, kırmızı halı veya havai fişek töreni olmayacağı belirtiliyor. Lürzer’s Archive CEO’su Christian Lürzer, “Bizler yaratıcıların ajanslardan, müşteriden veya üretim şirketlerinden gelip gelmediğine bakmaksızın, sektörü ileriye götüren fikir yaratıcılarını ödüllendirmenin adil yolunun gerçek değerlerini vermek olduğuna inanıyoruz” diyor.

Lürzer’s Grand Slam ödül töreninde Gümüş ödülü kazananlar Bronz ödül kazananlardan iki katı, Altın ödül kazananlar ise Gümüş ödül kazananlardan üç katı fazla para ile ödüllendirilecek. Ayrıca Lürzer’s’e iş gönderen herkese bir senelik ücretsiz aboneliğin verileceği açıklandı.

Başvuruların Lürzer’s Grand Slam’de yarışabilmesi için 1 Ocak 2016 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında arasında yayınlanmış olması gerekiyor. Giriş ücreti düşük bütçe sınıfında ve çalışma başına 450 eurodan başlıyor. Lürzer’s Grand Slam’ine başvurular 31 Ocak 2018 tarihine kadar açık kalacak…

www.luerzersgrandslam.com

İLGİLİ HABERLER