Dünyanın en yumuşak ayakkabısı Türkiye’de!

 

Tüm dünyada ileri teknolojisi ile en çok tercih edilen ayakkabı markalarından olan Joya, Bozkır Grup distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriş yaptı.

 İnsan sağlığına pozitif etkileri İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) tarafından kanıtlanan Joya, dünyanın en yumuşak ayakkabısı olma özelliğini taşıyor. Dünyaca ünlü yıldızların da tercihi Joya, dünya çapında patentli taban teknolojisi sayesinde omurga üzerindeki basıncı azaltarak sağlıklı adım atmanızı sağlıyor.

 Joya’yı Türkiye pazarıyla tanıştıran Joya Türkiye Genel Müdürü Savaş Güzel, sağlıklı ayakkabıya olan merakı ve yurtdışı seyahatleri sayesinde Joya ile tanıştığını belirterek, “Dünyaca ünlü yıldızların da tercih ettiği, uzman tavsiyeli ve ayak sağlığı için birçok olumlu etkileri olan İsviçre markası Joya’yı keşfettim. İlk etapta sadece kendim için düzenli olarak giymeye başladığım Joya’yı, daha sonra Türkiye’ye getirme fikri oluştu. Distribütörlüğünü aldığımız Joya markamızı, 2016 itibariyle tüm ayakkabı tutkunları ve sağlıklı ayakkabı meraklılarıyla buluşturmayı hedefliyoruz” diye anlatıyor.

 

İLGİLİ HABERLER