Doğuş Otomotiv’in lokasyon bazlı pazarlama ajansı: Yellow Pages

 

Doğuş Holding bünyesinde yer alan ve dünyaca ünlü otomotiv markalarının Türkiye’deki satış ve dağıtımını yapan Doğuş Otomotiv, lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages ile anlaştı.

Yellow Pages, Doğuş Otomotiv’in distribütörlüğünü yaptığı Audi, DOD, Porsche, Scania, SEAT, Skoda, Thermo King ve Volkwagen markalarının olduğu 300’den fazla lokasyonu için Apple, Bing, Google My Business Lokasyonları, Google Haritalar, Facebook Places, Foursquare/Swarm, Yandex.Haritalar, Yelp gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımı hizmetlerini gerçekleştirecek. Böylelikle kullanıcılar, bu markaların satış noktalarını online haritalarda ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru yerde, kolayca ve zengin içeriklerle bulabilecek. Doğuş Otomotiv, mağazalarına ulaşmak isteyen müşterilere yerel arama ve çevrimiçi haritalar üzerinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Yerel arama ve dijital haritalar konularındaki uzmanlığıyla öne çıkan Yellow Pages, manuel coğrafi kodlama hizmet ile Doğuş Otomotiv bayilerinin coğrafi kodlarının çıkarılması, kontrol edilmesi, güncellenmesini sağlayacak. Doğuş Otomotiv müşterileri ve müşteri adayları, kendilerine en yakın ya da aradıkları bayilere daha kolay ulaşabilecek.

 

İLGİLİ HABERLER