Dijital Sağlık Zirvesi 2017 katılımcılarıyla buluşmaya hazır!

Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Sağlık Zirvesi’ bu yıl 21 Aralık tarihinde Uniq İstanbul’da katılımcılarıyla buluşuyor. Sanatın, müziğin ve bilimin harmanlandığı bu zirvede katılımcılar unutulmaz bir deneyim yaşayacak.

Dijital Sağlık Zirvesi’nde bu yıl Gençlik Filarmoni Orkestrası katılımcılara müzik dinletisi sunacaklar ve ardından zirvenin açılış konuşması PTMS Kurucusu ve DHS Organizatörü Dr. Kıvılcım Kayabalı yapacak.

Zirvede, Eczacıbaşı Holding Sağlık Grubu Başkanı Sn. Elif Çelik “Sürdürülebilir Sağlık için Dijital Stratejiye Değil, Dijital Çağ için İş Stratejisine İhtiyacımız Var” ve Amgen Türkiye Genel Müdürü Sn. Güldem Berkman’ın “İlaç Endüstrisinin Geleceği: Biyoteknolojide Son Gelişmeler” ve ardından Philips Türkiye CEO’su Sn. Haluk Karabatak “Sınır Tanımayan Sağlık Çözümleri: Sağlığın Geleceği” başlıklı sunumlarını gerçekleştirecekler. Zirvede Sağlıkta Yapay Zeka ve Geleceğin Sağlığı başlıklarıyla ilgi çekici iki oturum yer alacak.

“İlaç Sektöründe Dijital Başarı Hikayeleri” paneli, Idecon & Idea Congress Kurucusu ve Direktörü Yaprak Yapsan moderatörlüğünde gerçekleşecek. Panele, Bayer Pazarlama Müdürü Pelin İçil, GSK Türkiye İletişim ve Hasta İlişkileri Depertman Lideri İrte Alptekin ve Sanofi Dijital ve Çoklu Kanal Pazarlama Müdürü Serli Çubukçu’nun panelist olarak katılım sağlayacaklar.

CNN Türk Köşe Yazarı, Bilim ve Sağlık Habercisi Esra Öz moderatörlüğünde gerçekleşecek olan, hekimlere yönelik dijital projeler ve hekimlerin dijital medya kullanımının konuşulacağı panellerde Dr. Gökhan Kara, Dr Gökçen Erdoğan ve Dr. Murat Aksoy yer alacak.

“Sürdürülebilir Sağlık Politikaları ve Hastanelerde Dijitalleşme” panelinde, Sağlık Yöneticisi ve çocuk Cerrahı Dr. Melih Bulut panelist ve Idecon & Idea Congress Kurumsal İletişim Yönetmeni Serap Öcal moderatör olarak yer alacak.

Dijital Sağlık Zirvesi’nde, sınır tanımayan sağlık çözümleri, sağlığın geleceği ve sağlıklı yaşamın yeni vazgeçilmezi olan giyilebilir cihazlar gibi sektörün nabzını tutan gelişmeler sektöre yön veren birbirinden değerli markaların temsilcileri ve akademisyenler tarafından ele alınacak.

Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Sağlık Zirvesi’nde siz de yerinizi almak için dhs@dhsturkey.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon boyunca yapacağımız canlı yayınlar için sosyal medya hesaplarımızdan ve #DHSTurkey etiketinden takip edebilir!

Zirveyle ilgili konuşmacı ve panel bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER