Dijital Sağlık Zirvesi 2017 katılımcıları ile “Sürdürülebilir Sağlık” temasıyla buluşuyor!

Bu yıl 21 Aralık tarihinde Uniq İstanbul’da tam günlük bir etkinlik olarak düzenlenecek olan Dijital Sağlık Zirvesi’nde, sınır tanımayan sağlık çözümleri, sağlığın geleceği ve sağlıklı yaşamın yeni vazgeçilmezi olan giyilebilir cihazlar gibi sektörün nabzını tutan gelişmeler sektöre yön veren markaların temsilcileri tarafından ele alınacak.

Global şirketlerde başarı hikayeleri, dijitalin gücü ve bu gücün markanıza nasıl değer katacağı, yeni sağlık modeli nasıl olması gerektiği, interaktif ve dijital tıp eğitimi gibi sağlık profesyonellerinin üzerinde düşündüğü konular, Dijital Sağlık Zirvesi’nde masaya yatırılacak.

Günümüzde araştırmaları büyük bir hızla devam eden sağlıkta yapay zeka kullanımı, biyoteknolojide son gelişmeler, ilaç endüstrisinin geleceği, ilaç sektöründe dijital başarı hikayeleri, sağlıkta dijital medya kullanımı ve sağlık bilimlerinde dijital dönüşüm konular dinleyicileri olan sektör profesyonelleri ile paylaşılacak.

Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Sağlık Zirvesi’nde siz de yerinizi almak için dhs@dhsturkey.com ile iletişime geçilebilir.

Organizasyon boyunca yapacağımız canlı yayınlar için sosyal medya hesaplarımızdan ve #DHSTurkey etiketinden takip edilebilir!

Zirveyle ilgili konuşmacı ve panel bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER