Dijital deneyime taşınan bankacılık

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan ile Marketing Türkiye New Step canlı yayınında “Dijital Deneyime Taşınan Bankacılık” konusunu ele aldık

Koronavirüs pandemisi iş dünyasında tüm paradigmaları değiştirirken, evden çalışmak da sürecin getirdiği “yeni normal”e dönüştü. Elbette fiziki etkinliklerin bilinmez tarihlere ertelendiği bu yeni normal, dijital buluşmaların önemini de hiç olmadığı kadar artırdı. Zira böylesi puslu bir havada geleceği öngörmek her zamankinden daha hayati bir önem taşıyor. Ancak belki bunun kadar önemli olan bir başka konu da kiminin “kaos” kiminin ise “kriz” olarak nitelendirdiği bu süreci doğru tahlil edip, gelecek stratejilerini bu gerçekler üzerine kurgulamak.

Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak Marketing Türkiye New Step’in 11 Haziran Perşembe günü konuğu Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan olacak.  Saat 14.00’da yayınlanacak programda “Dijital Deneyime Taşınan Bankacılık” konusu detaylı olarak masaya yatırılacak.

İLGİLİ HABERLER