Digiavantaj ile tatilciler dünyayı 62 kez turladı

Yenilikçi projeleriyle üyelerine keyifli bir yaşam ve avantaj sağlayan hizmetler sunan Digiturk’ün, Digiavantaj platformuna tatilciler yoğun ilgi gösterdi.

Hizmet kapsamında Digiavantaj platformu üzerinden Booking.com’a giderek otel rezervasyonu yaptıran tatilciler, seyahatleri boyunca 2,5 milyon kilometre yol katederek dünya etrafında tam 62 tur attı, 66 ülke, 250 farklı şehre seyahat etti. Seyahat edenlerin yurt dışında Avrupa’yı tercih etme oranı yüzde 55 olurken, tatilini yurt içinde yapanlar ise tercihini Fethiye, Kaş ve Çeşme’den yana kullandı.

Digiavantaj.com üzerinden yönlenerek Booking.com’dan otel rezervasyonu yapan üyeler, tatil dönüşünde konaklama tutarının yüzde 5’i kadar Digiturk faturalarında indirim kazanıyor. Digiturk üyeleri yaz boyunca Digiavantaj üzerinden yönlenerek otel rezervasyonu yaptılar ve fatura indirimi kazandılar. Tatil rezervasyonunu Digiavantaj.com üzerinden yönlenerek yapan bir Digiturk abonesi ise 17 aylık fatura indirimi kazandı.

Ücretsiz olarak sundukları bu uygulama ile üyelerinin memnuniyetini hedeflediklerini belirten Digiturk İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, konu hakkında şunları söyledi: “Uygulamayı hayata geçirdiğimiz tarihten itibaren kısa sürede Digiavantaj.com’un ziyaretçi sayısı 150.000’i aştı. Digiavantaj sayesinde müşterilerimiz 18 aya kadar fatura indirimi kazanabiliyor. Örneğin tatil rezervasyonunu Digiavantaj.com üzerinden yönlenerek Booking.com’dan yapan bir Digiturk abonemiz 17 aylık fatura indirimi kazandı. Digiturk müşterisi olmayanların da Digiavantaj üzerinden kazandıkları indirim tutarı 18 ay boyunca saklanıyor ve müşteri olmaları durumunda faturalarına yansıtılıyor. Ayrıca üyeler kampanyadan birçok kez faydalanabiliyor. Yakın zamanda Digiavantaj platformumuza yeni firmaları ekleyerek müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam edeceğiz. Uygulamamıza yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.”

İLGİLİ HABERLER