DigiActive ile PANDA İş Birliği

Yeni ortaklıklar için girişimlere başlayan, reklam dünyasına yeni bir soluk getiren DigiActive, son olarak Panda Dondurmaları ile anlaştı. 1984 yılında dondurma sektörüne giriş yapan PANDA, kuruluşundan bu yana birçok ilklere imza attı, bu yılın yaz döneminde Outdoor mecrası olarak, DigiActive’i tercih etti.

Panda için Varan ve Ulusoy’un şehirlerarası otobüslerinde özel proje üreten DigiActive Panda Dondurmalarıyla Türkiye’de bir ilke imza attı! 5 Duyuya Hitap eden reklam çalışmasını hayata geçirerek Müşterilerin beğenisini topladılar.

Yolcular ekranlarda reklam gösterimini görsel, işitsel ve dokunmatik olarak hissederken, dondurma ikramı ile tatma ve koklama duyularıyla Panda dondurmalarının zevkini çıkardılar.

Outdoor’a yeni soluk katan DigiActive artık outdooru genel geçer değil tekil kişi sayısı ve ölçülebilir özellikleriyle dikkat çekiyor.

Varan, Ulusoy, Kamilkoç, Pamukkale, Anadolu Seyahat firmalarının şehirlerarası otobüslerinde bulunan koltuk arkası ekranlarının yetkili reklam ajansı olan DigiActive, bu ekranlarda video ve jpeg reklamları yayınlamaktadır. 

Yolcuların ölü zamanlarını ekranlarda eğlenerek geçirdikleri anlarda, şirketlerin marka ve kampanya duyurularını yaparak en verimli sonuçlar elde etmek amacıyla yoluna devam eden DigiActive, aynı alanların ötesinde farklılığı sunmak isteyenleri bekliyor.

İLGİLİ HABERLER