Communication Partner, Allergan’ın iletişim ortağı oldu

Communication Partner dünyanın önde gelen ilaç şirketleri arasında yer alan Allergan’a iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Türkiye’de göz sağlığı, medikal estetik, dermatoloji, nörolojik bilimler ve üroloji alanlarında tedavi çözümleri sunan Allergan, iletişim danışmanlığı şirketi Communication Partner’la çalışma kararı aldı. 1990’ların başında Abdi İbrahim ortaklığı altında başlayan Allergan, Temmuz 2010 itibarı ile Allergan İlaçları Tic. A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başladı. Yenilikçi ilaç çözümleri üzerine yoğunlaşan Allergan, yaklaşık 100 ülkede 16 binin üzerinde çalışanıyla tedavi yöntemleri üzerine araştırmalar gerçekleştiriyor.

Türkiye’de önemli markaların “iletişim ortağı” olan Communication Partner; verdiği danışmanlık ve uygulama hizmetlerini PR, marka yönetimi, değişim yönetimi ve iç iletişim, sosyal medya danışmanlığı ve etkinlik yönetimi ana başlıklarında topluyor. Communication Partner, 2017 yılında Holmes Report tarafından Ortadoğu’nun en başarılı 5 iletişim danışmanlığı şirketi arasında gösterilmişti.

İLGİLİ HABERLER