Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da üst düzey atamalar

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Nazlı Işıklı Anıl, İş Geliştirme Direktörü olarak atanırken, Armağan Yolcu Satış ve Pazarlama Direktörü olarak terfi etti.

Nazlı Işıklı Anıl hakkında:

Hedef odaklı profesyonel bakış açısı ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle güçlü bir sektör lideri olan Nazlı Işıklı Anıl İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği fakültesinden mezun olan Işıklı Anıl’ın bir önceki sorumluluğu AccorHotels Group’un Türkiye’deki 44 otelinin Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Otelcilik kariyerine Swissôtel The Bosphorus İstanbul akabinde; Fairmont, Raffles ve Swissôtel Türkiye Bölge Satış ve Pazarlama Direktörlüğü yapan Işıklı Anıl, 2013-2017 yılları arasında da AccorHotels Grubu’na bağlı Türkiye, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan ve Estonya’daki FRHI otelleri Satış ve Pazarlama bölge direktörlüğü görevini üstlendi. İş Geliştirme Direktörü olarak Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un yönetim kurulunda yer alacak Nazlı Işıklı Anıl, evli ve iki çocuk annesi.

 Armağan Yolcu hakkında:

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olan Armağan Yolcu, profesyonel iş hayatına Amerika’da uluslararası bir otel grubunun farklı departmanlarında görev alarak başladı. Otelcilik sektöründeki kariyer basamaklarını hızla tırmanırken İstanbul’da satış ve pazarlama alanında önemli deneyimler elde etti. 2014 yılına dek Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da farklı alanlarda satış birimi yöneticiliği yaptıktan sonra; lüks otelcilik alanında deneyimlerine devam ederek Shangri-La Bosphorus İstanbul Oteli Satış Direktör Yardımcısı oldu. 2015 yılında ise Boğaz’daki tek Osmanlı Sarayı oteli olan ve tarihi 17. yüzyıla dayanan Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Satış Direktörü olarak geri dönüş yaptıktan sonra; performansı, ekip liderliği ile fark yaratarak önemli bir terfi aldı. Armağan Yolcu bundan sonra otelin yönetim kurulunda yer alarak kurumun tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetecek. Yolcu, evli ve bir çocuk babası.

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER