CascadaCoffee ilk şubesini Mecidiyeköy’de açtı

Kahve sektörünün yeni markası CascadaCoffee, espresso’dancappuccino’ya, americano’dan çilekli smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içeceğin yanında birbirinden lezzetli kek ve kurabiye seçenekleriyle ilgi topluyor.

Taptaze, kaliteli, yenilikçi lezzetlerin tadılabileceği CascadaCoffee menüsü kadar ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirebilecekleri özel mekân tasarımıyla da dikkat çekiyor.İlk şubesi İstanbulMecidiyeköy’de hizmete giren CascadaCoffee yeni mağazalarıyla kısa sürede büyümeyi hedefliyor. 

Keyifle muhabbetin yeni adresi CascadaCoffee

CascadaCoffee Marka Yöneticisi Deniz Taşdemir konuyla ilgili şunları söyledi: “Yapmış olduğumuz araştırmalar kahve tüketicilerinin yüksek kaliteli lezzetleri uygun fiyatlarla tadıp keyifli vakit geçirebilecekleri alternatif mekânlara ihtiyaçları olduğunu gösteriyor. Büyüme potansiyeli yüksek bir sektör olan Türk Kahve sektöründe CascadaCoffee olarak hem ürün portföyümüzle hem de özenli hizmetimizle kısa sürede fark oluşturacağımıza inanıyoruz. CascadaCoffee, farklı kahve kültürlerinin bir arada sunulacağı, taze ve lezzetli kahve çeşitlerimizle kahve tutkunlarının en keyifli buluşma adresi olacak.Arabica kahve çekirdeklerinin kullanıldığı CascadaCoffee’lerde, espresso’dancapuccino’ya, flatwhite’danamericano’ya, latte’den Türk kahvesine, frappe’den smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneğinin yanında birbirinden lezzetli pasta,kruvasan vemuffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunuyor.” 

CascadaCoffee konseptiyle de beğeni topluyor

CascadaCoffee’nin konsepti ve marka mimarisi hakkında bilgi veren Taşdemir; “CascadaCoffee faaliyete başlamadan önce kahve tüketicilerinin beklentilerini saha araştırmalarıyla tespit ettik. Konseptimizi Amerika’da bir döneme damgasını vurmuş ve simgeleşmiş rölyefli metal asma tavanlar ile bu işin geçmiş kültürüne gönderme yaparken, bir taraftan günümüz yorumlarını harmanladık. CascadaCoffee müzikleriyle, enfes kahveleriyle, doğru renk kombinasyonlarıyla beş duyunuzun aynı anda ve etkili bir şekilde var olduğunu hatırlatıyor. “ dedi.

İLGİLİ HABERLER