Careem Türkiye’ye yeni genel müdür

Türkiye’deki faaliyetlerine bu sene başında İstanbul’da başlayan araç çağırma hizmeti Careem’in, Türkiye Genel Müdürü Dilara Demir Kısakürek oldu. Kuzey Afrika, Türkiye ve Pakistan dahil olmak üzere Körfez Bölgesi’nin lider araç çağırma uygulaması Careem, Türkiye faaliyetlerine hız vererek Genel Müdür düzeyinde yeni bir atama gerçekleştirdiğini duyurdu.

Careem’e katılmadan önce Turkcell Marka Yönetimi ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Dilara Demir Kısakürek, Turkcell’in birçok farklı departmanında görev yaptı. Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi okuyan Kısakürek, teknoloji ve bankacılık sektöründe 20 yılı aşkın süredir deneyime sahip.

Careem en güvenli ulaşım seçeneği olmanın yanı sıra, günün her saati araç çağırma seçeneği, önceden rezervasyon yapma imkanı, 7/24 müşteri ekibi hizmeti ve kredi kartıyla kolay ödeme özellikleri sunarak kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor. Kullanıcılara daha güvenli yolculuk sunabilmek adına çağrı maskeleme, bize ulaş, rotayı paylaş gibi birçok güvenlik özelliği sunuyor. Careem, Kuzey Afrika, Türkiye ve Pakistan dahil olmak üzere geniş Ortadoğu bölgesinde bulunan 12 ülkedeki 80’in üzerinde, KSA, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Ürdün, Lübnan, Fas, Filistin, Katar, Kuveyt ve Bahreyn gibi şehirlerde faaliyet gösteriyor.

 

İLGİLİ HABERLER