Canon’un teknik servis operasyonu Teknoser’e emanet

 

Canon marka ofis cihazlarının saha servis operasyonları, 65 hizmet ofisi ve 600’ün üzerindeki saha teknisyeniyle Türkiye’nin en yaygın servis sağlayıcısı olan Teknoser tarafından yürütülüyor. Kurulum, bakım ve onarım hizmetleri tek bir noktadan takip ediliyor. Sunulan hizmet, başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana bölgeleri olmak üzere tüm Türkiye’yi kapsıyor.

Anlaşma, Canon müşterilerinin teknik problemlerinin çözülmesi için Teknoser tarafından sağlanan çağrı merkezi ve klasik yardım masası hizmetlerinin dışında, her türlü teknik ürün bilgisini sağlama hizmetlerini de kapsayan satış öncesi danışmanlık hizmetlerini de içeriyor. Başta yazıcı, faks ve tarayıcalar olmak üzere Canon OPP (Office Personal Products) grubu ürünler dışında DR serisi hızlı doküman tarayıcılara da servis hizmeti veriliyor.

Canon ve Teknoser tarafından oluşturulan yapılandırma sonucu Canon müşterileri, anlaşmalı kargo firmasını kendi lokasyonlarına telefon ile çağırarak ücretsiz olarak ürünlerini Teknoser’e gönderebiliyorlar ve yine kargo ile problemi giderilmiş ürün müşteri adresine teslim ediliyor. Kapıdan kapıya verilen bu servis hizmeti ile Canon müşterilerinin Türkiye’de standartlar üzerinde bir ilk olacak şekilde hizmet almaları sağlanıyor.

İLGİLİ HABERLER