Can Yayınları’na yeni genel müdür

Son yıllardaki dikkat çekici girişimlerle hızla büyüyen Can Yayınları, bu büyümeye ayak uydurabilecek yapısal değişikliklere gidiyor. Organizasyon yapısını geliştiren, yeni departmanlar kuran Can Yayınları, bu yapılanmanın başına yeni bir genel müdür atayarak devam ediyor. Can Yayınları’nın Genel Müdürlük pozisyonuna, 7 yıl boyunca Can Yayınları Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, 1,5 yıl da Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini başarıyla yürüten Ali Granit atandı. Ali Granit yeni görevine 1 Ocak 2018 tarihi itibarıyla başlayacak.

Can Yayınları Yönetim Kurulu üyesi ve 10 yıldır Genel Müdürlük görevinde bulunan Can Öz ise 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek.

1981 doğumlu Ali Granit, Saint-Michel Fransız Lisesi’ni ve California State University Northridge İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Çeşitli firmalarda görev almasının ardından 2009 senesinde, 27 yaşındayken Can Yayınları Satış Pazarlama Müdürü oldu. Bugün, 36 yaşında Can Yayınları’nda Genel Müdürlük görevine atanarak yayıncılık sektörünün en genç üst düzey yöneticilerinden birisi oldu.

İLGİLİ HABERLER