C Level Club’ta Küresel İletişim Trendleri tartışıldı!

 

Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen C Level Club toplantılarının bu yılki ikinci etkinliği 22 Mart’ta Salt GALATA’da gerçekleştirildi. Etkinlikte Grayling tarafından hazırlanan ve 2016 yılının pazarlama stratejilerini şekillendireceği ön görülen “8 İletişim Trendi” sektörün pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticileriyle enine boyuna tartışıldı.

Haber: Merve Şahin merve@marketingturkiye.com

Pazarlama sektörünün lider dergisi Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve her yıl sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren C Level Club toplantılarının bu yılki ikinci etkinliği 22 Mart’ta Salt GALATA’da gerçekleştirildi. Amacı iletişim profesyonelleri arasında bilgi alışverişini sağlamak ve değişen dünya trendleri hakkında bilgi vermek olan C Level Club’ın ikinci toplantısının gündemini, uluslararası entegre iletişim ajansı Grayling tarafından hazırlanan “2016’nın 8 İletişim Trendi” oluşturdu.

Öncü kimliğimiz misyonumuzu belirliyor

Salt GALATA’da gerçekleştirilen ve açık büfe kahvaltıyla başlayan toplantıya özellikle global şirketlerin kurumsal iletişim ve pazarlama yöneticileri büyük ilgi gösterdi.

Kahvaltının ardından gerçekleşen sunum Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun konuşmasıyla başladı. Marketing Türkiye’nin öncü konumunun avantajlarından bahseden Ocakoğlu, “Pazarlama disiplininin öncü kimliğinden ötürü bu alan içinde yer alan diğer sektörlerdekilerden önce bir sonraki aşamaya geçmemizi gerektiriyor. C Level Club’ın misyonunu da bu öncü kimlik oluşturuyor” dedi.

Günseli Özen Ocakoğlu’nun açılış konuşmasının ardından sahneye Grayling hakkında bilgi vermek üzere Grayling Türkiye Genel Müdürü Ana Dodea çıktı.

35 yıl önce İngiltere’de kurulan ve 30’un üzerinde ülkede faaliyet gösteren Grayling’in kurumsal iletişim, halkla ilişkiler, kamu ilişkileri ve dijital PR alanlarında hizmet verdiğini belirtti. Dodea’nın tanıtım konuşmasının ardından Grayling Küresel Dijital Pazarlama Direktörü Jan Mikulin sunumunu yapmak üzere sözü aldı. Küresel alanda yaşanan dijital gelişmeler hakkında bilgi vererek 2016 yılının iletişim stratejilerini belirleyen sekiz trendi katılımcılara aktardı.

Jan Mikulin etkileyici sunumu ve mizahi yaklaşımıyla renkli bir sunum gerçekleştirdi. Soru-cevaplarla ilerleyen ve bilgi dolu paylaşımların ardından katılımcılar, Günseli Özen Ocakoğlu ve Jan Mikulin ile birlikte Salt GALATA Pazarlama İletişimi Direktörü Başak Sönmez’in rehberliğinde Osmanlı Bankası Müzesini gezme fırsatı buldu.

C Level Club’ta Nisan ayında da farkli konular ele alinacak

Amacı iletişim profesyonelleri arasında bilgi alışverişini sağlamak ve değişen dünya trendlerden haberdar etmek olan C Level Club’ta pazarlama sektörüne yön verecek akımlar kapsamlı analizlerle sektör temsilcileriyle paylaşılacak. Davetlerin kişiye özel olarak yapıldığı C Level Club, toplantılarda ilk kez gün yüzüne çıkan birikimler için katılımcılarını bekliyor. Ayrıntılı bilgi için info@mmiturkiye.com ve 0 212 211 11 12.

 

 

İLGİLİ HABERLER