C Level Club’ın dördüncü toplantısı 12 Ekim’de SALT Galata’da!

Pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından üst düzey pazarlama iletişimi profesyonelleri için 2012 yılında kurulan bir bilgilendirme ve networking platformu olan C Level Club, 2016 toplantılarına devam ediyor. 12 Ekim Çarşamba günü SALT Galata’da gerçekleşecek olan dördüncü C Level Club toplantısında dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Oracle, C Level katılımcılarıyla bir araya gelecek. Dünya çapında 120 bini aşkın çalışanı ve 380 binden fazla müşterisiyle 145 ülkede faaliyet gösteren Oracle, “Oyunun Kuralları Değişirken: Pazarlama Otomasyonu” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek.

Geçmiş C Level Club Toplantıları:

2016’ya The One Awards ile merhaba

10 Şubat 2016 / Yılın ilk buluşmasında The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin metodolojisi ve araştırmanın merak edilenleri AKADEMETRE Research & Strategic Planning Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil İbrahim Zeytin tarafından paylaşıldı.

clevel3

akadametre10

2016’nın 8 İletişim Trendi

22 Mart 2016 / C Level Club’ın ikinci toplantısının gündemini, uluslar arası entegre iletişim ajansı Grayling tarafından hazırlanan “2016’nın 8 İletişim Trendi” oluşturdu. Özellikle global şirketlerin kurumsal iletişim ve pazarlama yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği toplantının sunumunu Grayling Sorumlu Müdürü Ana Dodea ve Grayling Küresel Dijital Pazarlama Direktörü Jan Mikulin yaptı.

graylin2

grayling

 

Digital Transformation

12 Mayıs 2016 / Üçüncü C Level toplantısında son dönemin en çok konuşulan konularından biri olan “Dijital Dönüşüm” konuşuldu. Project House Yönetici Ortağı Sinan Günal’ın sunumuyla ele alınan “Dijital Dönüşüm” bu kez C level düzeyinde ele alındı. Günal sunumunda değişen iş modellerinden, bu değişimlerin hayatımıza nasıl etki edeceğinden ve bu değişimin ilerleyişinde adaptasyon süreçlerinden bahsetti.

clevel5clevel6

 

 

İLGİLİ HABERLER