Borusan’da bayrak değişimi

Borusan Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı görevine Nursel Ölmez Ateş atandı. Ölmez Ateş yeni görevine 1 Mart 2018’de başladı.

Borusan Holding üst yönetim ekibinde önemli bir atama gerçekleşti. Semra Akman’ın Borusan Danışmanlık Genel Müdürü olarak atanmasının ardından Borusan Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı görevine Nursel Ölmez Ateş getirildi. Ölmez Ateş 1 Mart itibarıyla yeni görevine başladı.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Nursel Ölmez Ateş, profesyonel kariyerine 1995 yılında Migros’ta başladı. Koç Topluluğu’nun farklı şirketlerinde 23 yıl çalışan Ölmez Ateş, insan kaynakları fonksiyonunda çeşitli üst düzey görevler yaptı. İnsan kaynakları alanında derin bir deneyime sahip olan Ölmez Ateş, son dokuz yıldır Ford Otosan’da insan kaynaklarından sorumlu üst düzey yönetici olarak görev yapıyordu. Bugüne kadar çalıştığı şirketlerde insan kaynakları fonksiyonunu geniş çerçevede icra ederek, iş güvenliği, endüstriyel ilişkiler, iletişim, iç koçluk gibi alanlarda deneyim kazanmış olan Nursel Ölmez Ateş “Türkiye’nin En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi” araştırmasında üst üste iki yıl Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO’larından biri olarak seçilmişti.

İLGİLİ HABERLER