BKM Mutfak ekibinden Vodafone’lulara Fasl-ı Muhabbet

Vodafone, iletişim yüzü BKM Mutfak oyuncuları ile abonelerine hoş bir bayram sürprizi yaptı.  15 – 17 Ağustos tarihleri arasında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen “Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet” gösterisinde BKM oyuncuları izleyenlere kahkaha dolu bir bayram şenliği yaşattı. Vodafone’un, tüm Türkiye’nin severek izlediği iletişim yüzü BKM oyuncularıyla gerçekleştirdiği Fasl-ı Muhabbet gösterisine Vodafone’luların ilgisi büyüktü. 
 
 
Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, daha öne karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt vermek, bu ihtiyaçları onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Hedefimiz, Türkiye’nin en çok tercih edilen, güvenilen markası olmak. Ancak özellikle son bir yıllık süre zarfında yaptığımız araştırmalar sonucu, sektörümüzde sunulan ve hizmet ve iletişim modelinin, teknolojiyi karmaşık hale getirdiğini görüyoruz. Örneğin faturalı müşterilerin %75’i, faturasız müşterilerin ise %45’i’i hangi tarifeye sahip olduğunu bilmiyor. Tüketici kanadındaki bu karışıklığı ihtiyaç odaklı, kolaylaştırılmış hizmetlerle çözümlemeyi hedeflediğimiz yeni dönemimizde, BKM Mutfak oyuncularının da yarattığı sinerjiyle, tüketici odaklı vizyonumuzu bir adım ileri taşıyor; “teknoloji müşterilerimizin kafasını karıştırmamalı, hayatını kolaylaştırmalı” diyerek, ürün ve servislerimizi abonelerimize dokunabildiğimiz her noktada daha kolay anlaşılır ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz.”
 
 
BKM Mutfak oyuncularının, mobil iletişim alanındaki tüm bu yeniliklerin birer tüketicisi olarak, aynı zamanda kitlelere dokunabilen profilleri dolayısıyla Vodafone markasıyla birebir örtüştüğünün altını çizen Öğüt, şunları söyledi: “BKM oyuncuları ülkenin demografisini çok iyi gören, farklı yaş gruplarına hitap eden ve bunu güldürerek yapabilen bir profil çiziyor. Bu, Türkiye’nin dört bir yanında 18.4 milyon abonesi olan bizim gibi bir operatör için çok önemli bir avantaj. Hep altını çizdiğimiz gibi, Vodafone Türkiye olarak asıl hedefimiz Türkiye’de herkesi kapsamak ve bu duyguyu abonelerimize anlamlı bir şekilde aktarabilmek. BKM Mutfak oyuncularıyla bu anlamda başarılı bir işbirliği gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz”.

İLGİLİ HABERLER