B-fit’in girişimci kadınları kongrede buluşuyor

Bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi ulusal kongresinin teması iletişim olacak. Modern iletişim teknolojileri aracılığı ile çok daha geniş kitlelere sesini duyurmayı hedefleyen b-fit, gelecek yıllarda milyonlarca kadının hayatına sağlığı ve sporu taşımayı hedefliyor. Hem geleceği hem de gelecekteki b-fit’i yaratmak için tüm Türkiye çapındaki b-fit girişimcilerini bir araya getirecek olan kongrede kadınlar, etkin kadın iletişiminin nasıl yapılacağını tartışacak ve imkansızın bir varsayımdan ibaret olduğunu, kendi imkansızlıklarından yola çıkarak keşfedecekler.

Bu yılın temasına uygun olarak seçilen konuklar kongre süresi boyunca kadınlara yol gösterecek seminerler verecek ve b-fit girişimcisi olan kadınların, hem ekonomik, hem de sosyal hayatta, bağımsızlıklarını ve özgüvenlerini destekleyecek bilgiler aktaracaklar. Kongreye konuşmacı olarak katılacak konuklardan Profesör Dr. Üstün Dökmen etkili iletişimin sırlarını; Ümmiye Koçak, imkansız diye bir şeyin olmadığını; Aret Vartanyan, marka iletişimini ve girişimciliği anlatacak. Kaan Sekban, iletişimi nasıl daha eğlenceli hale getirdiğini bizzat gösterecek. Yeşim Yerli ve Fitnesstürk eğitimleri de ayrıca kongrenin önemli diğer etkinlikleri arasında.

b-fit Franchise Kongresi, 8-9-10 Eylül 2017 tarihlerinde İzmir Çeşme Altınyunus Oteli’nde 200 b-fit girişimcisi kadınla birlikte yapılacak.

İLGİLİ HABERLER