Ankara Üniversitesi İletişim Sertifika Programı Başlıyor

Ankara Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi’nin “Kurumsal İletişim Yönetimi” ve “Siyasal İletişim Yönetimi” sertifika programları Şubat 2017’de başlıyor.

Alanın önemli isimlerinden oluşan öğretim kadrosuyla gerçekleştirilecek olan, kurumların iletişim profesyonelleri ihtiyacını karşılamayı hedefleyen ve bu alandaki en güncel bilgileri içeren “Kurumsal İletişim Yönetimi” sertifika programı, 60 saatlik bir eğitimi içeriyor.

Kurumsal iletişim alanında uzmanlaşmak isteyenler ve bu alanda çalışıp da bilgilerini güncelleme ihtiyacı duyanlar için açılacak olan programa başvurular devam etmekte olup, program 11 Şubat 2017’de başlayacak, eğitim Ankara Üniversitesi Tandoğan yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Yeni dünya, yeni siyaset ve seçmenlere odaklanan “Siyasal İletişim Yönetimi” sertifika programı ise politikayla ilgilenen herkese açık olup, siyasal iletişim, siyaset ve medya dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren öğretim kadrosuyla aynı tarih ve aynı yerde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgiye www.ilaum.ankara.edu.tr  ya da Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin www.ankusem.ankara.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.

İLGİLİ HABERLER