Anılar hayat buldu en iyi seçilen hatıralar ödülle buluştu

Hatıraları ödüllendiren, ‘Carousel’le Hatıralarım’ projesi Carousel AVM’nin ev sahipliği yapmış olduğu tüm anıları canlandırarak ödüllendirdi. 11 – 29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı hikayeleri, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Hatırlanmayı bekleyen birçok anıya hayat veren ‘Carousel’le Hatıralarım’ projesine katılımcılardan kimi sevdikleriyle geçirdikleri keyifli anlarına ait fotoğrafları paylaşırken, kimi de çoğu kişinin çocukluğundaki en büyük eğlence kaynağı olan atlıkarınca alanında çekilmiş olan fotoğraflarıyla katılım sağlayarak finalistler arasına adını yazdırabilmek için yarıştılar.

Yarışma sonunda oylamaya katılarak en yüksek oy alan 52 kişi belirlendi ve 13 Ocak tarihinde AVM’de gerçekleşen ödül töreninde bir araya gelerek sürpriz ödüllerle buluşturuldu. AVM’nin atlıkarınca alanında kokteyl ile başlayan törende yarışmacılar kendilerine sunulan ayrıcalıklarla eğlenirken hikayeleri barkovizyonlu ekranda yayınlandı ve jüri tarafından ilk üç kazanan belirlendi. Finalist olmaya hak kazanan 52 yarışmacı AVM’nin simgesi olan atlıkarıncalı müzik kutusu ve sinema bileti kazanırken ilk üç kazanandan birinciye 5 bin ikinciye 2 bin 500 üçüncüye 1.000 TL değerinde hediye çeki verildi. Ayrıca bir kişiye de jüri özel ödülü verilen yarışmada, katılımcıların hikayelerine AVM dergisinde de yer verilerek hatıraları ölümsüzleştirildi.

 

İLGİLİ HABERLER