Amerikan İletişim Profesyonelleri’nden Aksigorta’ya ödül

Aksigorta’nın “2013 Yılı Faaliyet Raporu”, Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından düzenlenen ve dünyanın en seçkin faaliyet raporu yarışmalarından biri olan LACP Vision Awards Yarışması’nda bronz ödül kazandı.

Aksigorta’nın “Değiştik, Çünkü…” temalı 2013 Yılı Faaliyet Raporu, kapak tasarımı ve baskı kalitesi, üst düzey yönetici mesajları, rapor anlatımı ve mesajın netliği, finansal verilerin sunumu konularında yarışma jürisi tarafından bronz ödüle layık görüldü.

Aksigorta’nın 2013 Yılı Faaliyet Raporu’nu değerlendiren LACP Yönetici Direktörü Christine Kennedy, “2013 Vizyon Ödülleri için 20’den fazla ülkeden bine yakın organizasyon, faaliyet raporlarıyla başvurdu. Aksigorta’nın çalışmasını çok başarılı bulduk ve 100 üzerinden 96 puana hak kazandı. Sunulan bu faaliyet raporuyla ilgili ilk düşüncemiz istisnai olduğuydu, bunun yanında kapağı iyi tasarlanmıştı. Hissedarlara yönelik yazılan mektup ve raporun anlatım tarzı ise çok iyi düşünülmüştü. Çalışmanın güçlü finansal bölümle desteklenmesi ise rapora ayrıcalıklı bir değer katmışr” açıklamasını yaptı.

 

İLGİLİ HABERLER