adidas Originals’ın 2018 marka filmi yayınlandı

adidas Originals’ın “Original is Never Finished” temalı 2018 marka filmi yayınlandı. Dua Lipa, Marcelo Vieira, Lu Han, A$AP Ferge, Nick Young, Kaytranada, Florancia Galarza, Adrianne Ho, Miles Silvas ve Playboi Carti’nin rol aldığı film, “yaratıcılık devam eden bir süreçtir” diyor.

adidas Originals’ın, yaratıcılığı metaforik bir döngüyle ve görsel bir şölenle aktardığı “Original is Never Finished” kampanyasının yeni filmi 25 Ocak’ta yayına girdi. Müzik, moda ve spor dünyalarını birbirine bağlayan yaratıcı vizyonerlerin yer aldığı filmde; şarkıcı ve söz yazarı Dua Lipa, Real Madrid’de forma giyen Brezilyalı futbolcu Marcelo Vieira, müzisyen ve yaratıcı Lu Han, hip-hop sanatçısı ve sneakerhead A$AP Ferge, basketbol dâhisi Nick Young, yapımcı Kaytranada, futbolcu ve DJ Florancia Galarza, sokak giyimi ikonu Adrianne Ho’, profesyonel kaykaycı Miles Silvas ve rapçi Playboi Carti bulunuyor. Bireysel olarak her biri limitleri zorlayan bir performansla adidas Originals’ın mücadeleci ruhunu yansıtan isimler, orijinalliğin yeni tanımını yapmak için bir araya geldi.

Marka temsilcilerinden yapılan açıklamaya göre döngüyü kırma amacıyla, eskinin üzerine yeniyi ekleme fikrini yaratıcılığın bir göstergesi kabul eden ve her kültürün her an değişim içinde olduğunu anlatan filmde karakterler, bir önceki sahneye gönderme yapan ve onun kaldığı yerden devam eden bir senaryoyla kamera karşısına geçiyor. Bu yüzden film de adeta «beta» halinde. Sene boyunca çeşitli sahnelerin ekleneceği filmde, eski görüntüler de yeni anlamlar kazanacak. Böylece marka filmi de son haline doğru evrilecek ve gelişmeye devam edecek.

https://www.youtube.com/watch?v=VdRN9gWyJd8

 

 

İLGİLİ HABERLER