68. Uluslararası Cannes Film Festivali’nin ışıltısı İstanbul’da da yaşanacak

Dünyaca ünlü kozmetik markası L’Oréal Paris; dünyanın en önemli etkinlikleri arasında yer alan 68. Uluslararası Cannes Film Festivali’ne bu yıl 18. kez güzellik sponsoru oluyor ve Cannes kırmızı halısında güzellik trendlerini belirliyor!

Güzellik elçileri Cansu Dere, Azra Akın ve Fahriye Evcen’in Cannes Film Festivali katılımının heyecanını yaşayan L’Oréal Paris; 14 Mayıs 2015 Perşembe günü Soho House Hotel’de düzenlenecek özel bir kutlama ile kırmızı halı heyecanını İstanbul’da başlatmaya hazırlanıyor.

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Cansu Dere, Azra Akın ve Fahriye Evcen’in yanı sıra sanat, moda ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek bu özel geceyi siz de Twitter veya Periscope uygulaması üzerinden @lorealparistr’yi takip ederek izleyebilirsiniz.

Dünyanın en önemli etkinlikleri arasında yer alan Cannes Film Festivali’ne 18. kez güzellik sponsoru olan L’Oréal Paris; Türkiye’deki güzellik elçileri olan Cansu Dere, Azra Akın ve Fahriye Evcen’i kırmızı halıda ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Dünyaca ünlü yıldızların görkemli geçit törenine dönüşen Cannes Film Festivali’nin coşkusunu İstanbul’da başlatmaya hazırlanan L’Oréal Paris; 14 Mayıs 2015 Perşembe günü Soho House Hotel’de düzenleyeceği parti ile adından söz ettirecek. Gerçekleşecek davette sanat, moda ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri L’Oréal Paris güzellik elçileri Cansu Dere, Azra Akın ve Fahriye Evcen ile bir araya gelirken; bu ışıltılı gecenin kırmızı halısında birbirinden şık ve güzel halleri ile yer alacaklar. L’Oréal Paris resmi stylist’i Mert Aslan, geceye özel oluşturulan Periscope yayını ile davetlilerin kırmızı halı stillerini yorumlayacak.

İLGİLİ HABERLER