2. Bumerang Blog Ödülleri’nde geri sayım

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Bumerang Blog Ödülleri, dijital reklam sektörüne yön veren ajansların, markaların ve bloggerların katılımı ile 29 Kasım Perşembe akşamı Hilton Convention Center’da düzenleniyor. Bumerang yayıncılarının toplam yedi kategoride ödüllerine kavuşacak.1500’ün üzerinde başvuru alan ve 20 bini aşkın SMS kullanımı gerçekleşen blog ödülleri, En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En Bilge Forum, En İyi Yerel Site, En Uyumlu Site ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 7 ayrı kategoride sahiplerini bulacak.

 2. Bumerang Blog Ödülleri öncesinde ise Türkiye, Almanya ve İngiltere’den blog yazarlarının, sektörün ileri gelen dijital ajanslarının ve düzenledikleri dijital kampanyalarla fark yaratan reklam verenlerin konuşmalarıyla başarılı içeriğin sırları tartışılacak. Bumads liderliğinde düzenlenen “Ustalardan İyi İçerik Atölyesi” ana başlıklı oturumlar sayesinde Bumerang yayıncıları, daha etkin yayıncılık tekniklerini keşfederken, reklam dünyası ise içerik pazarlama alanında yeni fikirlerle buluşma fırsatı yakalayacak.  

Gizmodo’nun Yazı İşleri Müdürü Matthias Sternkopf İstanbul’da

Gizmodo’nun Yazı İşleri Müdürü Matthias Sternkopf, 2. Bumerang Blog Ödülleri için Bumads’in konuğu olarak İstanbul’a geliyor. “İyi İçerik Üretme Sanatı” başlıklı konuşması ile özgün ve yaratıcı içerik üretiminin püf noktalarını global bir perspektifle aktaracak olan Matthias Sternkopf, “Sosyal Medya Fenomenlerinden Samimi Hikayeler” başlıklı panelde ise kendi deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak. Geveze’nin moderatörlüğünde gerçekleşecek panele, Matthias Sternkopf’un yanı sıra, sosyalmedya.co’nun kurucusu Fatih Güner ve Edelman Digital İngiltere Kıdemli Müşteri Yönetmeni Emma Gannon da katılımları ile renk katacak.

 2. Bumerang Blog Ödülleri töreni Mirkelam ve İskender Paydaş konserleri ile son bulacak. 

İLGİLİ HABERLER