11880’in resmi web sitesi Bulurum.com hizmet vermeye başladı

 

Bulurum.com, 2015 yılı sonlarından itibaren 11880’in resmi web sitesi olarak hizmet vermeye başladı. 2 Milyon’dan fazla firmanın detaylı bilgisine yer veriliyor ve aylık 3.6 Milyondan fazla tekil ziyaretçi sayısına sahip.

Konum tabanlı arama özellikleri ve yerel arama motoru alt yapısı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz tüm firma ve hizmetlerin bilgilerini, haritalarını, yol tariflerini hatta nöbetçi eczaneleri, posta kodlarını bulurum.com’un kullanışlı yapısı ile bulabilirsiniz.

Yüzlerce farklı kategori içinden lokasyon bazlı arama yaparak gecenin bir vakti kapıda kaldıysanız size en yakın çilingiri, sizin için çok değerli olan sevgilinizi üzdüyseniz en yakın çiçekçileri, kısacık öğle tatilinizde en yakın dönercileri, biraz kilo fazlam var diyorsanız diyetisyenleri, fitness salonlarını, aracınız yolda kaldıysa yol yardımı ve daha sayamayacağımız yüzlerce kategoride size en yakın, en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılar bulurum.com’da arama yaptıklarında ilgilendikleri bölgede olan iş yerlerini görürler, hem mobil cihazlarınızla hem de bilgisayarlarda arama yapılabilir.

Bugün internet kullanıcılarının yüzde 65’i internetten bir ürün ve hizmet arıyor. Her 5 kişiden 1’i ürün ve servis arayışlarını yer bilgisiyle yapıyor. Her 4 kişiden 3’ü bilgileri faydalı bulursa o gün o noktayı ziyaret ediyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere büyük bir tanıtım fırsatı olacak bulurum.com’da firmalar ücretsiz kayıtlarını yaptıktan sonra yıllık reklam anlaşmalarıyla istedikleri iş kolunda ve lokasyonlarda öncelikli yayınlanma şansı elde edebilirler. Bunun yanı sıra banner anlaşmaları ile yine ilgili kategorilerde rakiplerinin gösterimlerinin yapıldığı sayfalarda banner reklamlarını çok uygun bütçelerle yayınlayabilirler.

 

İLGİLİ HABERLER