“10 numara” esnaf Alex de Souza

Türkiye Finans, finansör kartın reklamlarında Arda Turan’a yer verdikten sonra “Faal Kart” reklamı için de Alex de Souza’yı “esnaf” yaptı. Brezilya’dan Türkiye Finans reklam filminde oynamak için gelen Alex de Souza’ya “Faal Kart” reklam filminde tercüman Samet Güzel eşlik etti.

Türkiye Finans’ın “Faal Kart” reklam kampanyasında oynamak üzere Türkiye’ye gelen Alex de Souza, Samet Güzel ile birlikte rol aldığı reklam filminde esnaf ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu ticari mal ve hizmet alımını sağlayan özel banka kartı “Faal Kart”ı tanıttı. Reklam filminde Alex de Souza küçük bir işletme sahibini Samet Güzel ise yardımcısını canlandırdı. Reklam işbirliği çerçevesinde Alex de Souza ve Samet Güzel ile bir araya gelen Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Arda Turan ile başladıkları özel reklam kampanyalarına Alex de Souza gibi bir isimle devam etmenin banka adına büyük bir katma değer sağladığını belirtti.

Brezilya’nın ünlü futbol yıldızı Alex de Souza ile çekimleri gerçekleştirilen reklam kampanyası, Manual Effect reklam ajansının imzasını taşıyor. Kampanyanın yönetmenliğini Doğan Tanyer üstlenirken, çekim ve prodüksiyonları ise Neverland firması tarafından gerçekleştirildi.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: Türkiye Finans

Ürün: Faal Kart

Reklamveren Yetkilisi: Nalan Çiğdem Belgutay

Reklam Ajansı: Manual Effect

Prodüksiyon Firması: Neverland

Yönetmen: Doğan Tanyer

Görüntü Yönetmeni: Pablo Hernandez Smith

Yapımcı: Ayşin Batman, Türker Akkuş

Medya Ajansı: Mindshare

İLGİLİ HABERLER