Arda Erdik ve Sami Basut 25’inci Golden Drum Festivali’nin jürisinde!

Türkiye temsilciliğini Marketing Türkiye’nin üstlendiği Uluslararası Yaratıcılık Festivali Golden Drum 25. yıldönümünü kutluyor. 17 – 19 Ekim tarihleri arasında Slovenya’da düzenlenecek festivalin jürisinde Marketing Türkiye’nin önerileriyle Türkiye’den Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik ve Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut yer alacak.

Türkiye temsilciliğini Marketing Türkiye’nin üstlendiği Uluslararası Yaratıcılık Festivali Golden Drum bu sene 25. yıldönümünü kutluyor. 17-19 Ekim tarihleri arasında Slovenya’da yer alan Hotel Slovenija’da düzenlenecek festivalin bu sene jüri üyeleri arasında Marketing Türkiye’nin önerileriyle Türkiye’den Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik ve Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut yer alacak.

Uluslararası Yaratıcılık Festivali Golden Drum bu sene birçok yenilikle karşımıza çıkacak. Öncelikle bu seneki festival, NEDEN ve NE soruları üzerinden iki kategoriye ayrıldı. WHY kategorisi farklı iletişim uygulamaları arasındaki asıl amaca odaklanırken WHAT kategorisi en iyi çözümleri ve en etkili uygulamaları ödüllendirecek.

Sunulan eserler, Adrian Botan ve Jaime Mandelbaum’un aralarında bulunduğu 22 uluslararası uzman tarafından gözden geçirilecek ve değerlendirilecek.

Adrian Botan WHY Seçkisi’nin jüri başkanlığına getirildi

25 Golden Drum_Jury_Why

WHY Seçkisi’nin jüri başkanlığını yürütecek McCann Worldgroup Avrupa Başkan Yardımcısı Adrian Botan’a eşlik edecek diğer jüri isimleri şöyle: Ali Bati, Arda Erdik, Bernd Fliesser, Beata Híves, Jakub Korolczuk, Žarko Sakan, Maya Sharan, Mitja Tuškej ve Cristiana Zito.

WHAT Seçkisi’nin Jüri Başkanı ise Jaime Mandelbaum

25 Golden Drum_Jury_What

Y & R Europe’un CCO’su Jaime Mandelbaum’a En İyi Uygulama Yarışmasının jürisine başkanlık ederken ona katılacak diğer jüri üyeleriyse şu isimlerden oluşacak: Izabela Albrychiewicz, Susana Albuquerque, Sami Basut, Alexey Fedorov, Wolfgang Kindermann, Maria Milusheva, Nataliya Morozova Alessandro Sabini, Martin Svetlík, Jan Teulingkx,

 

İLGİLİ HABERLER