Türk Telekom’dan, “Sadece merkeze değil, herkese” reklam filmi

Türk Telekom yeni yıla yepyeni bir reklam filmi ile giriyor. “47 milyonda 1 öyle değerli ki!” ve “Sadece merkeze değil, herkese” mesajlarıyla hayata geçen filmle Türk Telekom, ülkenin dört bir yanında yaşayan her bir müşterisine en iyi hizmeti sunmak istediklerinin altını çiziyor.

Türk Telekom, 2020’de hayata geçirmeyi planladığı yeniliklerle müşteri deneyimini daha da artırmaya hazırlanırken, yayınlanan reklam filminde de yeni dönemdeki stratejileri hakkında ipucu veriyor. Türk Telekom, yeni reklam filminde “47 milyonda 1 öyle değerli ki!” ve “Sadece merkeze değil, herkese” mesajlarıyla, memleketin dört bir yanında yaşayan her bir Türk Telekomluya “bizim için çok değerlisiniz” diyor.

Türk Telekom’un, Instagram kullanıcılarının gerçek paylaşımlarından seçerek ve izin alarak reklam filminde yer verdiği fotoğraflarda bulunan doğal şekillerin Türk Telekom’un logosundaki üçgenlere benzemesi dikkat çekiyor.

Concept Reklam Ajansı imzalı reklam filminin seslendirmesini geçtiğimiz ay kazandığı Emmy ödülüyle Türk halkına büyük bir gurur yaşatan, Haluk Bilginer yaptı. Film, Kütahya’nın Pınarları türküsünün FFW Creative Audio imzalı modern yorumu eşliğinde sunuluyor.

Künye:

Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Yetkilileri: Yeşim Uzuner, Didem Tüzün Dülger, Pınar Tohum
Reklam Ajansı: Concept
Yaratıcı Ekip: Serkan Gültekin, Kerem Özkut, Sedat Dündar, Umut Dizdar, Deniz Ergin, Resul Geniş, Cihan Akköse, Ezgi Güneş, Özlem Özel, Çarman Çifter, Elif Melike Setenci, Nazif Sezer, Orkut Yalçın, Iris
Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar
Müşteri İlişkileri: Sanem Türkmen, Buket Arca Han, Joel Erikman, Pürnur Dikbaş
Strateji Ekibi: Onur Aydın, İpek Kardeşler
Dijital Ekip Direktörü: Emrah Dalgıç
Ajans Prodüktörleri: Mert Turan, Canan Polat

İLGİLİ HABERLER