Total Oil Türkiye’den “Enerjisi Güzel Takım”a özel reklam filmi

Total Oil Türkiye, yeni reklam filminde Milli Takım ve basketbol heyecanını tüm Türkiye ile paylaşıyor. 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’na katılacak Basketbol A Milli Erkek Takımı’na destek olmak amacıyla hazırlanan “Enerjisi Güzel Takım” reklam filmi, “Haydi Enerjisi Güzel Takım, Birlikte Yepyeni Zaferlere!” diyor.

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye, Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma ile Basketbol Milli Takımları ana sponsoru oldu. Total Oil Türkiye, anlaşma çerçevesinde Basketbol Milli Takımlarını 3 yıl boyunca destekleyecek ve Milli Takım formalarının sırtında Total ve Demirören logoları yer alacak.

“Seni nerede olsa bekler, nerede olsa destekleriz” mesajı veren reklam filmi, önümüzdeki günlerde 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’na katılacak Türkiye Basketbol A Milli Erkek Takımı’nın büyük bir sürprizin ardından gelen coşku ve heyecanla Total istasyonundan uğurlanmasını konu alıyor.

Total Havalimanı Kavşağı istasyonunda geçen reklam filminde, takım otobüsüyle istasyona uğrayan Milli Takım oyuncuları, bir anda kendilerini sürpriz bir kutlamanın içinde buluyor. Milli Takım otobüsünün Total istasyonuna girişiyle, otobüsten ilk olarak milli gururumuz Cedi Osman iniyor. İstasyondaki büyük sessizlik karşısında şaşıran başarılı oyuncu, bir anda adının tıpkı basketbol maçlarında olduğu gibi anons edilmesiyle daha da şaşırıyor ve ardından çıkan yüzlerce taraftarın desteği karşısında otobüsten inen Semih Erden, Furkan Korkmaz, Göksenin Köksal, Yiğit Arslan, Metecan Birsen gibi başarılı oyuncularımız büyük bir mutluluk yaşıyor.

Reklam filminin sonunda ise, “Seni Nerede Olsa Bekler, Seni Nerede Olsa Destekleriz. Haydi Enerjisi Güzel Takım, Birlikte Yepyeni Zaferlere!” sloganlarıyla Milli Takım kendisine yakışır görkemli bir kutlamayla, Dünya Şampiyonası’na yolcu ediliyor.

KÜNYE

Reklamveren: TOTAL Oil Türkiye
Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik
Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
CCO: Ateş Çavdar
ECD: Erdinç Mutlu
Kreatif Direktör: Ahmet Söğütlüoğlu
Kreatif Ekip: Volkan Özyavuz, Erdost Çalış, Burcu Giden, Metehan Yılmaz, Yağız Hıllazlı, Erol Orhan
Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan
Marka Direktörü: Ezgi Günaydın
Marka Temsilcisi: Çiğdem Ayın
Prodüksiyon Şirketi: KALA
Yönetmen: Hakan Yonat
Yapımcı: Güzin Savurgan
Post Prodüksiyon : IPD
Müzik: Jingle Jackson / Emre Irmak
PR Ajansı: CANVAS

İLGİLİ HABERLER