TOTAL Ceza ile yeniden başlıyoruz diyor

TOTAL İstasyonları, Mart 2020 itibariyle OYAK çatısı altında hizmet vermeye başlayarak yeni bir döneme başlangıç yaptı. TOTAL bu yeni dönemi, tüm Türkiye’ye seslenen coşku ve enerji dolu bir reklam filmiyle ekranlara yansıtıyor.

Ülkenin dört bir yanından insan ve yol manzaralarına yer verilen reklam filminde, “Türkiye’nin Enerjisi Şimdi Çok Daha Güzel” mesajının altı çiziliyor. Ayrıca Total İstasyonları’nın büyüme stratejisine vurgu yapan “DahaYeniBaşlıyoruz” etiketi, markanın 2021’de ürün ve hizmetlerinde yapacağı yenilikler, sektöre katacağı değerin sinyalini veriyor.  Amadeus Mozart’ın “Türk Marşı” bestesi ise popüler rap sanatçısı Ceza’nın yorumuyla filmin yüksek enerjisine eşlik ediyor.  

Bir aylık ön hazırlığın ardından İstanbul, Artvin, Erzurum, Tunceli, Erzincan, Elazığ, Nevşehir, Konya, Muğla illerindeki yaklaşık 25 farklı lokasyonda, Covid-19 salgınına karşı kapsamlı güvenlik ve sağlık önlemleri alınarak toplam 7 günde çekilen reklam filmi, zorlu pandemi koşullarına rağmen güçlü bir kadro ve yapım ekibi ile birlikte tamamlandı. FCB ARTGROUP imzalı filmin yapım sürecini Kala Film, yönetmenliğini ise Turgut Akaçık üstlendi.

KÜNYE

Reklamveren:TOTAL İstasyonları

Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Nurgün Özdoğan

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

CEO:Ateş Çavdar

Kreatif Direktör: Cem Önder Yaşar

Kreatif Ekip: Berkay Bozyel, Gözde Pişkin, Elif Açıkgöz, Mine Uysal, Değer Gümüşkaya, Ferhat Çolak, Emre Kıvrak, Tuna Işın, Kübra Elönü, Talip Özdemir

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: S.Burcu Önder

Marka Temsilcileri: Damla Saybir, Büşra Türkmen

CSO:Emre Perçin
CDO: Sera Aktüre

Dijital Ekip: Rüya Ögü, Halit Turanlı, İrem Güler, Ceyda Akalın, Süleyman Gökdemir, İlke Ünsal 

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen:Turgut Akaçık

Yapımcı:Berna Öztürk, Melisa Akbaba

Fotoğraf:F28

Orijinal Beste: Wolfgang Amadeus Mozart – Türk Marşı

Rap:Ceza
Post Prodüksion:1000 VOLT

İLGİLİ HABERLER