Sonuna kadar git!

Brisa, kış lastikleri için yaptığı yeni Bridgestone BLIZZAK LM005 Kış Kampanyası’nı yepyeni bir filmle duyurdu. Bu seneki kış lastiği kampanyası için “Sonuna Kadar Git” mottosu ile çekilen aksiyon dolu kampanyada, otomotiv tutkunlarının sevdiği isim Doğan Kabak ve oyuncu Ümit Erdim’in yer aldı. “Challenge” temalı film markanın tüm sosyal medya hesaplarında yayınlandı…

Bridgestone’un sektördeki kuvvetli pozisyonundan güç alarak farklı bir iletişim yürütmeyi planladığı yeni kış lastiği kampanyasının çıkış noktası ise müşterilerinin lastik seçimlerinde öncelikle çevrelerine danışmaları. Doğan Kabak ve Ümit Erdim’i zorlu şartların sadece sözde kalmadığı durumlarda gördüğümüz kış kampanyası filminde kahramanlar Bridgestone BLIZZAK LM005’i önermek için yer ve zaman tanımadıklarını görüyoruz.

Filmde aynı zamanda 5 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak 500 TL’lik lastik alışverişlerinde 100 TL indirim fırsatını da duyuran Bridgestone, “Sonuna Kadar Git” mottosunun da izleyicilerin zihninde yer etmesini sağlamayı amaçlıyor.

Çekimleri Kilyos’ta yapılan filmin mevcut müşterilerinin yanı sıra daha önce ürünlerini denememiş potansiyel müşterilerini de Bridgestone denemeye teşvik ediyor.

Künye:

 

Reklamveren: Bridgestone Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Evren Güzel, Efe Attila, Tuğçe Öge

Reklam Ajansı: Tick Tock Boom

Kreatif Direktör: Gürkan Gürel

Marka Direktörü: Ali Eren Bilgin

Ajans Prodüktörü: Bensu Şengül

Yaratıcı Ekip: Ayberk Sözer, Ecemnaz Kaya

Tasarım Ekibi: Maya Öztürk, Gülseren Çimentay, Danyal Temiztürk

Marka Yöneticisi: Can Etelik

Yapım: Autonomy

Yönetmen: Ferit Katipoğlu

Yapımcı: Emre Atakan

D.O.P: Serkan Güler

Post Produksiyon: Tonic Effects

İLGİLİ HABERLER