Somer Şef lezzeti kovalıyor

Pratik, besleyici ve doyurucu atıştırmalık arayanların vazgeçilmez ürünü Çıtır Kova, Lezita’nın yeni reklam filminde Şef Somer Sivrioğlu ile buluştu. Filmde gençler Çıtır Kova’yı Somer Sivrioğlu ile tanıştırıyor.

Lezita; yeni reklam çalışması ile yenilikçi ürünü Çıtır Kova’yı keyifli reklam filmi ile anlatıyor. Ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun başrolde olduğu reklam filminde; dışı çıtır içi yumuşak Lezita Çıtır Kova’nın pratik, besleyici ve doyurucu özelliği ön plana çıkarılıyor.

İnsanların dışarıda yemeye alışık olduğu lezzetleri evlerinde güvenle ve ekonomik olarak hazırlayabilmesi için yenilikçi ürünler geliştiren Lezita’nın yeni reklam filminde gençler, Somer Sivrioğlu’nu, Çıtır Kova’nın lezzetiyle tanıştırıyor. Gençlerin kendisine ikram ettiği Lezita Çıtır Kova’nın lezzetinden mest olan Sivrioğlu, kanat, piliç fileto ve piliç topları ile aradığı dışı çıtır çıtır ve içi yumuşacık piliç lezzetini buluyor. Sivrioğlu, fırında 230 derecede kolaylıkla hazırladığı ürünün pratikliğini, lezzetini ve ekonomikliğini; “İşte size Lezita Çıtır Kova. Çıkarın kovadan atın fırına. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık.  Sağlıklı, lezzetli, pratik, ekonomik” sözleriyle anlatıyor.

Somer Şef’in yer aldığı, Lezita Çıtır Kova reklam filmi TV, dijital kanallar ve radyo mecralarında tüketiciyle buluşuyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Lezita

Reklamveren Yetkilisi: Mesut Ergül, Besime Bakiler, Fırat İnce, Gülşah Kalaycıoğlu

Reklam Ajansı: Int Med İstanbul

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Bora Ozan

İLGİLİ HABERLER