Puma’dan Kylie Jenner’lı reklam filmi

PUMA, dünyanın her yerindeki kadınlara “kendi olmaları” konusunda ilham vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon başlayan “BU SENSİN” kampanyası, bu sezon Swan Pack koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.
Swan Pack koleksiyonu, kadınların kendini ifade etme özgürlüğünden ve balenin güçlü zarafetinden ilham alıyor. Koleksiyon, PUMA’nın en özel günlük giyim ve performans tasarımlarını, kuğudan ilham alan detaylarla bir araya getiriyor: kullanılan siyah-beyaz renk paleti, parıltılı materyaller ve tüy desenleri tasarımlarda dikkat çekiyor.
PUMA, bu sezon da güçlü kadınlardan ilham alarak hazırladığı birbirinden şık performans ve günlük giyim ürünlerini, tüm kadınların beğenisine sunuyor. Koleksiyonun Bone Magazine ile gerçekleştirilen Türkiye çekimlerinde son dönemin en başarılı genç oyuncularından Serel Yereli ve Beste Ködemir yer aldı. Serel Yereli; ”Kuralları yıkabilmek için onları iyi öğren” derken Beste Kökdemir; “Hayatı kalbinle dinle” diyerek PUMA’nın güçlü kadınları arasında yer almanın büyük bir ayrıcalık olduğunu paylaşıyor.
B.O.G. Sock Swan tasarımı ise süet yumuşaklığını deri panellerle birleştiriyor ve parmak ucundan bileklere kadar konfor sağlıyor.

İLGİLİ HABERLER