Izgara ateşi futbolun ateşiyle birleşti

Hızlı servis restoran zinciri markası TAB Gıda, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci markalarıyla futbol sahalarına hızlı bir giriş yaptı. Marka, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile yaptığı anlaşmaların ardından, hazırladığı reklam filmlerini taraftarların beğenisine sundu.

Türk sporunun gelişimine katkı sağlama vizyonuyla Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarlarına yönelik kazan-kazan temelli bir iş modeli geliştiren TAB Gıda, kulüplerle imzaladığı iş birliği anlaşmalarının ardından, hazırladığı reklam filmlerini yayınladı. 4 büyük kulübün her birinin karakteristik özellikleri göz önünde bulundurularak farklı hikayelerle çekilen reklam filmleri, taraftar ateşini Burger King ateşiyle birleştiren bir tema üzerine kurgulandı.

TAB Gıda ve 4 büyük kulüp arasında 5 yıl boyunca devam edecek anlaşma kapsamında, 6 markanın toplamda 1200’den fazla restoranında takımları için hazırlanmış en sevilen menüleri tercih eden taraftarlar, kulüplerine çok kolay bir şekilde destek olabiliyor.

Yönetmenliğini Sarmaşık ve Kelebekler gibi ödüllü filmlerin yönetmeni Tolga Karaçelik’in yaptığı kampanyanın yaratıcı ajansı ise PunchBBDO.

Beşiktaş

Fenerbahçe

Galatasaray

Trabzonspor


Kampanya Künyesi: 

Reklamveren: TAB Gıda
Reklamveren Temsilcisi: Sinan Ünal, Burak Akın, İrem Güler, Görkem Akyavuz, Emel Onganer, Kerem Sakarya, Aslı Tanrıverdi, Vedat Tüysüz, Melis Demircigil, Gökçe Öztırak, Murat Demir, Elif Müftüoğlu, Zeynep Sakarya, Tuğba Kılıç, Akın Burak Aydemir
Reklam Ajansı: PunchBBDO
CCO: Ali Musa Paça
Kreatif Direktör: Mert Şentürk
Kreatif Ekip Lideri: Mehmet Güven
Art Direktör: Sena Karakaş
Müşteri İlişkileri: Esra Belsan
Prodüksiyon: Koray Öztürk, Beray Odabaşı
Grafik: İlker Ugan, Ozan Küme
Prodüksiyon Şirketi: Public
Yönetmen: Tolga Karaçelik
Müzik: Oğuz Kaplangı (Elec-trip)

 

Beşiktaş: https://youtu.be/SWR3gu91Kks

Fenerbahçe: https://youtu.be/q9iPSFLGafk

Galatasaray: https://youtu.be/FqD6E9_THQk

Trabzonspor: https://youtu.be/S4YxuMiM-Uo

İLGİLİ HABERLER