İlk kahramanım babam benim

Reklam Ajansı: SesliHarfler
Yaratıcı Yönetmen: Can Özmert
Sanat Yönetmeni: Nezih İçöz
Yaratıcı Grup: İlker Şener, Baki Özçelik, Semih Altıner, Özge Öztunalı
Yönetmen: Ezgi Otuz
Prodüksiyon: Yakup İncebay, Orkan Varan
Müzik: Magicpost
Müşteri İlişkileri: İlana Halmen, Gözde Alptekin, Duygu Sayar
Marka Takımı: Burcu Tokcan, Sinem Görgöz, Saba Şimşeker

Garanti Bankası, çalışanlarına ve tüm babalara özel bir jest yapmak istediğini belirterek SesliHarfler’in kapısını çaldı. Bu özel istek üzerine SesliHarfler yaratıcı ekibi harika bir fikir geliştirdi.
 
Bu fikir kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tüm Garanti Bankası çalışanlarının 4-6 yaş arasındaki çocukları arasından bir seçim süreci geçirildi ve seçilen minikler ile kendisi de iki çocuk babası olan Emre Altuğ, bu anlamlı projede yer alarak çocuklarla özel röportajlar gerçekleştirdi. Çocuklara sorduğu sorular karşısında aldığı neşeli ve yaratıcı yanıtlarla hem eğlenen hem de şaşıran Emre Altuğ ve Garanti ailesi, çok özel ve duygusal anlar yaşadı. Röportaj sonrası ortaya çıkan şaşırtıcı ve samimi cevaplarla Babalar Günü’ne özel şarkı sözleri yazıldı, İnanç Sanver ve Volkan Akmehmet tarafından bestelendi.
 
Şarkının gerçek kahramanları Garanti ailesi çocukları ve Emre Altuğ daha sonra bir kez de video klip için bir araya geldi ve sevgi dolu bir klip yönetmen Ezgi Otuz tarafından çekildi.

İLGİLİ HABERLER