“HARIBO Chamallows’un kükyemeli şarkısı gelsin mi?”

HARIBO’nun çok ses getiren “Çocuksu Mutluluk” reklam kampanyası, HARIBO Altın Ayıcık’tan sonra şimdi de HARIBO Chamallows’un hikayesine yer veriyor. “Hepinizi ananas gibi görüyorum” repliğiyle hafızalara kazınan reklam filminin devam serisi, sert bir rock grubunun HARIBO Chamallows’un yumuşaklığı, güzel kokusu ve ağızda bıraktığı tat ile çocuksu mutluluğu bulma serüvenine yer veriyor.

HARIBO, 2018 yılında yayınlanan Bronz Effie ödüllü ‘Çocuksu Mutluluk’ reklam kampanyasına, dijitalde yayınlanan ve farklı hikayeleri konu alan video serisiyle devam etti. Marka, ‘Çocuksu Mutluluk’ reklam kampanyası ve hemen ardından yayınladığı dijital hikayelerden sonra şimdi de HARIBO Chamallows reklam filmiyle ekranlara geliyor.

“Şayane bir dünyaya ışınlandım”, “Hepinizi ananas gibi görüyorum” gibi dillere pelesenk olan ifadeleri dilimize kazandıran ‘Çocuksu Mutluluk’ reklam kampanyasının yeni reklam filmi, senaryosunda en az ilki kadar iddialı ifadeler barındırıyor. Sert rockçıların kulisteki prova sürecine tanıklık ederek başladığımız reklam filminde, birden sahneye çıkan HARIBO Chamallows tüm atmosferi değiştiriyor. HARIBO Chamallows’un yumuşaklığı, güzel kokusu ve ağızda bıraktığı tat ile çocuksu mutluluğun peşine düşen rock grubu üyelerinin sertliğinden eser kalmıyor ve kendilerini HARIBO’nun kükyemeli şarkısını söylerken buluyorlar.

“Bunu koklayınca içimde renkli kelebekler uçuşuyor”, “Hem de yanaklarımız gibi yumuşacık”, “HARIBO Chamallows’u yerken bulutları yiyesim geliyor”, “HARIBO Chamallows’un kükyemeli şarkısı gelsin mi?” gibi kült olacak yeni ifadeleri sert rockçılardan duyduğumuz filmde, 90’ların popüler rock grubu Mavi Sakal’ın gitaristi Taylan Dedeoğlu da rol alıyor. HARIBO Chamallows’u tadan grup üyeleri bir anda pembe yanakları kadar yumuşacık bir mutluluğun peşine düşüyor. FCB ArtGroup imzalı filmin prodüksiyonunu ise Kraft Production üstleniyor.

KÜNYE:

Reklamveren: HARIBO Türkiye
Reklamveren Yetkilisi: Tamer Karabay, Iraz Acar, Melisa Karakuş, Harun Avcılar, Betül Doğru
Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
CCO: Ateş Çavdar
ECD: Erdinç Mutlu
Kreatif Direktör: Ahmet Söğütlüoğlu
Yaratıcı Grup Lideri: Volkan Özyavuz
Kreatif Ekip: Yağız Hıllazlı, Elçin Tözge, Burcu Giden, Cemre Yardımcı, Metehan Yılmaz, Can Salar, Tuğba Yavuzarslan, Semih Şimşek, Erol Orhan
Dijital Ekip: Sera Aktüre, Rüya Ögü, Halit Turanlı, Naz Aydın
Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan
Marka Direktörü: S.Burcu Önder
Marka Temsilcisi: Müge Kaplan
Prodüksiyon Şirketi: KRAFT
Yönetmen: Aksel Özcan
Yapımcı: Tolga Erener, Sina Pekcanattı
Post Prodüksiyon : IMAJ

 

İLGİLİ HABERLER