Gülmek Sana Yakışıyor

Reklamveren: Media Markt Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Çağanur Atay Uçtu, Sinem Öztürk, Selda Yıldırım, Selen Bekiroğlu

Reklam Ajansı: Wanda Digital

Kreatif Direktör: Enis Baruh

Ajans Prodüktörü: Kerem Aygün

Kreatif Grup Head: Armağan Ükünç

Yaratıcı Ekip: Kutsal Bayraktar, Okan Özyörük, Cihat Er

Marka Yöneticisi Ekibi: Yeşim Gürsel (Uzman Marka Yöneticisi), Müge Yıldırım (Marka Yöneticisi)

Ajans Video Prodüktörü: Engin Aydoğan

Sanat Yönetmeni (Lead Art Director) : Murathan Eker

Prodüksiyon: GoGo Project

Yönetmen: Cem Adıyaman

Yapımcı: Gunes Zahid

Genel Koordinatör: Emre Özgür

Prodüksiyon Koordinatörü: Cihan Yorulmaz

Offline Edit: Sezen Yalçınkaya

Art Direction: Tural Polat

Gaffer: Mehmet Cemal Toz

Post Production: Digiflame

Color Correction: Color-Ist

Jingle Yapım Şirketi: Jingleist

Beste: Kemal Taşçeşme

Düzenleme: Çağdaş Göktuna

Medya Ajansı: Starcom

Media Markt’ın, “Gülmek Sana Yakışıyor” sloganı ve aynı adlı şarkının eşliğinde yeni reklam kampanyasını hayata geçirdiği ilk reklam filmi, eğlenceli kurgusuyla dikkat çekiyor.

Müşterilerinin kalbinde taht kurmayı hedefleyen ve bu doğrultuda müşteri hizmetlerine yaptığı yatırımlarına hız veren Media Markt, “Gülmek Sana Yakışıyor” sloganıyla yeni bir pazarlama iletişimi dönemini başlatıyor.

Kampanyanın konsept tasarımını ve tüm yaratıcı süreçlerini ise yurt içi ve yurt dışında aldığı ödüllerle dikkat çeken Wanda Digital yönetiyor. Reklam kampanyası, tüketicilerin Media Markt ile temasa geçtikleri her bir noktada, rakipsiz fiyatların, bol çeşidin, uzman personelin ve eşsiz müşteri deneyiminin keyfini yaşadıklarına vurgu yapıyor. Film, nostaljik “Gülmek Sana Yakışıyor” şarkısı ve bunu temsil eden rozetleri başrole taşıyor.

Müşterilerinin yüzünü yüksek kaliteli hizmetlerle güldürmeye odaklanan Media Markt, 360 derece müşteri memnuniyeti için birçok araştırmayı içeren çok kanallı müşteri deneyim takip sistemini kurdu. Yapılan araştırmalarda müşterilerin yüzde 60’a yakın bir bölümünün sadece uygun fiyat sunan değil, daha iyi hizmet veren perakende markasından satın almayı tercih ettikleri görüldü. “Gülmek Sana Yakışıyor” iletişim kampanyası da tüketicilerin bu beklentileri dikkate alınarak hayata geçirildi.

Media Markt “Gülmek Sana Yakışıyor” iletişim kampanyasını uzun soluklu bir planlama ile ele alarak, TV’den dijitale, ulusaldan yerele pek çok mecrayı etkin bir şekilde kullanmayı hedefliyor.

 

İLGİLİ HABERLER